СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬ
Дорогі читачі!

У розвитку науки, як і інших галузей діяльності, особливу вагу має послідовність. Поступальний рух уперед як запорука набуття досвіду, дорога в майбутнє. Рух у медичній науці — визначальний фактор прогресу в соціальній сфері, перш за все — в галузі охорони здоров’я.
Національні надбання науковців-медиків гідні визнання на міжнародному рівні, про що свідчить співпраця з закордонними колегами. Оновлюється договірна база стосовно двостороннього співробітництва академічних установ з зарубіжними та міжнародними науковими центрами, тривають інноваційні розробки.
Сьогодні майбутнє української медицини — за молодими людьми, адже саме ініціативна молодь є найпотужнішим ресурсом, рушійною силою наукового розвитку держави. У цьому напрямку завдання старшого покоління — стати винятковим прикладом, останнім поштовхом до вибору професійного шляху. Завдяки «ВИДАВНИЦТВУ ЛОГОС УКРАЇНА» ми маємо можливість поринути у світ української науки, познайомитися з історією та сьогоденням, відкрити для себе видатні імена вчених.
Четвертий том видання «Науковці України — еліта держави» підтверджує: ми розвиваємось! Новими досягненнями, новими постатями, новими напрямами.