СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬ
Дорогі читачі!

Правова Україна, яка вона? Питання, що стоїть як перед молодими фахівцями юридичної сфери, так і перед досвідченими правознавцями. Знайдені з досвідом відповіді можуть різнитися, однак усі вони спрямовані в одному напрямку: Україна — країна з загостреним відчуттям справедливості, народ якої надтонко відчуває зміни. Цей факт ми підтверджуємо щодня, з року в рік, з моменту проголошення незалежності. Доводимо в усіх сферах, тим самим об’єднуючись на духовному рівні. Поточні перетворення державно-правової сфери потребують правового забезпечення.
Обов’язок правової науки в такій ситуації полягає у юридичній підтримці змін у країні, регулюванні міжнародних відносин, сприянні міжнаціональним контактам у правовому аспекті. Таким чином, гарантуватиметься взаємодія відповідальності держави і громадянина.
Плеяда особистостей, які щоденно працюють над забезпеченнями зазначених гарантій, масштабна, але з частиною постатей читачі мають змогу познайомитися. Цьому вже вчетверте сприяє видання «Науковці України — еліта держави», в якому однією з галузей науки представлена юридична. Історію творять люди, науку — так само. Гортаючи сторінки книги, ми переконуємося: інтелектуальна міць України лише зростає, а частиною її може стати кожен охочий.