СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬ
Дорогі читачі!

Серед популярних питань сучасності не перший рік поспіль першість тримає проблематика глобалізації, інтеграційних процесів, міжнародної співпраці в усіх сферах. З розвитком технологій та нововведень ми отримуємо невичерпні джерела знань і можливостей, головне — вміти ними правильно розпорядитися. При цьому варто пам’ятати, з якою метою ми рухаємося вперед, лише в такому випадку наш рух буде результативним. Маю на увазі, що, творячи глобальне, ми не повинні забувати про Особистість як чинник цивілізаційних перетворень.
У цьому напрямку впевнено рухається «ВИДАВНИЦТВО ЛОГОС УКРАЇНА». Приємно знати, що в нашій державі є книги, якими може пишатися вся країна. Книги, цінність яких з роками зростає, адже в них відображена історія нашої науки. Більше того, читач пізнає науку через постаті. Переоцінити такого роду спілкування неможливо — час іде, особистості входять в історію, залишаючи читачам на згадку свої досягнення та надихаючи їх на власні.
Так як освіта завжди була ознакою прогресу, горизонтом нових можливостей, так книга назавжди залишиться засобом збереження і передачі знань та досвіду. Вірю, доки в Україні є видатні науковці, доти ми лишатимемося непереможною нацією.