КОВАЛЕНКО
Анатолій Анатолійович

ГОЛОВА РАДИ КОМПАНІЇ ''ЮРИДИЧНА
КОНСУЛЬТАЦІЯ БРАТІВ КОВАЛЕНКІВ''


Заступник голови Союзу юристів України, голова Третейського суду при Союзі юристів України.

Народився 28 жовтня 1978 р. в м. Києві.
Батько – Анатолій Андрійович, мати – Ганна Миколаївна.
Після закінчення середньої школи Анатолій Коваленко вступив до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де отримав юридичну та лінгвістичну освіту. За фахом – магістр права, перекладач з англійської мови.
Свій перший досвід у сфері юриспруденції та менеджменту Анатолій Коваленко набув в юридичній фірмі ''НКЛФ'' ще під час навчання в університеті (пізніше перейменована в ТОВ ''Юридична фірма ''Кравченко і Коваленко'').
У 1999–2000 рр. працював помічником-консультантом народного депутата України Петра Порошенка; у 2005– 2006 рр. – радником першого віце-прем'єр-міністра з правових питань; у 2005–2006 рр. – консультантом першого заступника начальника ГУМВС в м. Києві з правових питань.
З 2000 р. – заступник директора ТОВ ''Юридична фірма ''Кравченко і Коваленко'', яка спеціалізувалася в сфері господарського права. За оцінкою видання ''Юридичні фірми України'', у 2005 р. компанія увійшла до десятки кращих юридичних фірм України, а в 2006 р. посіла одинадцяте місце за річним обігом та п'яте – за фінансовою ефективністю серед юридичних компаній України.
У 2006 р. було створено компанію ''Юридична консультація Братів Коваленків'', Раду якої очолив Анатолій Коваленко. Компанія спеціалізується на наданні українським та іноземним юридичним і фізичним особам комплексних юридичних послуг, пов'язаних із супроводом будівництва, інвестиційних проектів, операціями з нерухомістю, M&A, корпоративним правом, ліквідацією підприємств, банкрутством.
Серед великих клієнтів компанії – Кабінет Міністрів України, Міністерство транспорту України, АЕК ''Київенерго'', Київська міська й районні державні адміністрації, Державний концерн ''Укрморпорт'', ЗАТ ''Мандарин Плаза'', ТОВ '' МЖК-буд'', мережа ресторанів ''Мировая карта'', ТОВ ''Готель Салют'', ЗАТ ''Київський готель ''Мир'', ТОВ ''Печерський торговельний центр'', ТОВ ''VD ONE'', фармацевтична фірма ''Дарниця'', група компаній St. Sophіa Homes, акціонерні банки ''Приватбанк'' та ''Діамант'', ЗАТ ''Оболонь'' та ін.
Членство в міжнародних юридичних організаціях і наявність партнерських відносин з юридичними компаніями за кордоном дає змогу ''Юридичній консуль-тації Братів Коваленків'' здійснювати повномасштабний комплексний супровід міжнародної інвестиційної діяльності резидентів і нерезидентів України.
На думку Анатолія Коваленка, сьогодні одним із найактуальніших завдань юристів є юридичний захист підприємств від рейдерських атак. Система анти-рейдерських заходів, розроблена фахівцями компанії, дала можливість багатьом її клієнтам не тільки зберегти, а й розвинути свій бізнес та залучити додаткові фінансові ресурси.
Фахівці ''Юридичної консультації Братів Коваленків'' спеціалізуються у сфері адміністративного, господарського, авторського, трудового, цивільного, земельного та міжнародного права, а також здійснюють захист та представництво інтересів своїх клієнтів у судах загальної юрисдикції та спеціалізованих судах, органах державної влади та місцевого самоврядування.
''Юридична консультація Братів Коваленків'' є колективним членом Союзу юристів України.
Нагороджений Почесною грамотою Головного управління МВС в м. Києві, орденом Справедливості І ступеня Всесвітньої асоціації юристів, орденом ''Білий хрест'' Асоціації ветеранів спецназу України.
Анатолій Коваленко має звання почесного члена Союзу юристів України та ''Видатний юрист України''.
Серед захоплень Анатолія Коваленка – полювання й підводне плавання.
Одружений. Донька Анна народилася у 2006 р.
Логос Україна         КІСТЕРСЬКА Світлана Михайлівна         Зміст         КЛОЧКО Іван Олексійович