ІЗОВІТОВА
Лідія Павлівна

ГОЛОВА ВИЩОЇ РАДИ ЮСТИЦІЇ

Заслужений юрист України.

Якось у Сократа запитали, кого можна вважати щасливим? Давньогрецький філософ відповів: ''Того, в кого чесний образ думок і гострий розум''. Ця сентенція якнайкраще характеризує Л. П. Ізовітову. Лідія Павлівна належить до щасливих людей.
Народилася 3 жовтня 1947 р. у м. Христинівці Черкаської області в сім'ї службовців. Дитинство минуло на Черкащині.
У 1968–1972 рр. навчалася в Харківському юридичному інституті за спеціальністю ''правознавство'', після закінчення якого плідно працювала у Харківській обласній колегії адвокатів й активно займалася громадською роботою у Спілці адвокатів України. З 1990 р. очолює законопроектну комісію цього Всеукраїнського гро-мадського об'єднання адвокатів. У 2001 р. Лідію Пав-лівну обрано віце-президентом Спілки адвокатів України.


Під час засідання Вищої ради юстиції

15 березня 1998 р. на з'їзді адвокатів України Л. П. Ізовітову призначено членом Вищої ради юстиції, де вона шість років плідно працювала, входячи до складу секції з питань підготовки подань для призначення суддів уперше та звільнення їх з посад. 14 лютого 2004 р. з'їзд адвокатів України вдруге поспіль довірив Лідії Павлівні представляти інтереси адвокатів у цьому колегіальному, незалежному конституційному органі держави, відповідальному за формування високопрофесійного суддівського корпусу. Присягу члена Вищої ради юстиції вона складала на пленарному засіданні Верховної Ради України 5 березня 1998 р. і 24 березня 2004 р.
З червня 2004 р. колеги обрали Л. П. Ізовітову заступником Голови Вищої ради юстиції. З січня 2006 р. до березня 2007 р. вона виконувала обов'язки Голови Вищої ради юстиції. 28 березня 2007 р. на засіданні Ради Лідію Павлівну було одностайно обрано Головою Вищої ради юстиції.


Голова Вищої ради юстиції Лідія Ізовітова
та Голова Верховного Суду України Василь Онопенко


За плідну діяльність на правовій ниві удостоєна високих звань і нагород. У 1995 р. Лідії Павлівні присвоєно високе звання ''Заслужений юрист України''.
Нагороджена орденом ''За заслуги'' III ступеня (2002 р.), Почесною грамотою Верховної Ради України (2003 р.). Має перший ранг державного службовця (2007 р.).


Голова Вищої ради юстиції Лідія Ізовітова вручає нагрудний знак
члена Вищої ради юстиції першому заступнику міністра юстиції
Валерію Бондику
Логос Україна         ІВАНЕЦЬ Микола Григорович         Зміст         КАРМАЗІН Вячеслав Якович