ІВАНЕЦЬ
Микола Григорович

ПРОКУРОР ГОЛОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ
м. КИЄВА


Народився 6 грудня 1957 р. в с. Рубченки Володарського району Київської області в селянській родині.
Одразу після закінчення загальноосвітньої школи працював на заводі ''Кристал'' випробувачем промислового обладнання. Проходив строкову службу в Збройних Силах України.
М. Г. Іванець самостійно зробив вибір, вступаючи у 1978 р. на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Великий вплив на майбутнього юриста мали викладачі університету, декан П. В. Матишевський.
Микола Григорович розпочав професійний шлях у столичних органах прокуратури – слідчим, старшим слідчим прокуратури Московського району, прокурором слідчої частини, старшим прокурором відділу роботи з кадрами прокуратури м. Києва, Київським природо-охоронним прокурором.
З 1998 р. – прокурор Московського району м. Києва.
З жовтня 2001 р. – прокурор Голосіївського району.
Микола Григорович Іванець за час роботи зарекомендував себе кваліфікованим юристом, здібним організатором, відповідальним працівником, відданим справі. Сумлінним ставленням до виконання службових обов'язків підвищує авторитет органів прокуратури.
Прокуратурою району вживаються дієві організаційні заходи, спрямовані на забезпечення належного стану слідства, попередження та розкриття тяжких злочинів тощо. Завдяки вжитим заходам загальний рівень злочинності знизився, а розкриття злочинів підвищилося.
М. Г. Іванець належним чином забезпечив якість досудового слідства у прокуратурі району; не допускає фактів незаконного притягнення громадян до кримінальної відповідальності. І, як наслідок, – упродовж останніх кількох років жодної особи судами не виправдано, що свідчить про високу якість і ефективність слідства.
Якісно проводиться робота в напрямі нагляду за дотриманням законів щодо захисту прав і свобод громадян та інтересів держави. Як правило, всі кримінальні справи, порушені в порядку нагляду, направляються до суду. За наслідками перевірок вносяться протести, приписи та подання, притягуються до відповідальності винні особи, відшкодовуються збитки державі.
Наполеглива робота приносить добрі результати: заборгованість з виплати заробітної плати в Голосіївському районі фактично відсутня.
Активізовано прокурорський нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства та захисту прав і свобод неповнолітніх. Належна увага приділяється боротьбі з корупцією.
Протягом кількох років залишається на досить високому рівні робота прокуратури в напрямі підтримання державного обвинувачення. М. Г. Іванець особисто підтри-мує державне обвинувачення по кримінальних справах.
Належним чином забезпечується реагування на неправосудні судові рішення у кримінальних справах. Рівень апеляційної практики районної прокуратури є одним з найкращих у Києві.
Істотно збільшилися кількість позовних заяв та суми позовів, пред'явлених прокуратурою в порядку представництва інтересів громадян і держави в суді; значно поліпшилась ефективність роботи прокуратури щодо реального виконання судових рішень.
М. Г. Іванець постійно працює над підвищенням професійної майстерності. Вживає належних заходів, спрямованих на зміцнення службової та виконавської дисципліни. Приділяє багато уваги навчанню молодих спеціалістів та вирішенню їх соціально-побутових проблем.
За характером – працьовитий, доброзичливий, врівноважений. Користується заслуженою повагою та авторитетом серед працівників прокуратури. Виховав чимало керівних кадрів органів прокуратури.
Вважає, що бути хорошим юристом – це значить досконало знати закон та вміло застосовувати його на практиці, а для досягнення успіху необхідно цілеспрямовано, самовіддано працювати. Притримується відомої думки, що знання законів полягає не в тому, щоб триматися за їх букву, а у тому, щоб розуміти їх зміст і значення.
За сумлінне виконання службових обов'язків та ініціативність у роботі неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором м. Києва. Почесний працівник прокуратури України (2001), лауреат Третього Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення у номінації ''Прокурор року'' (2002).
У вільний час займається улюбленими видами спорту: футболом, гірськолижним спортом та віндсерфінгом.
Одружений. Має доньку, яка навчається на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.Логос Україна         ЗУБОВА Любов Володимирівна         Зміст         ІЗОВІТОВА Лідія Павлівна