ЗАЄЦЬ
Ніна Миколаївна

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС ГАДЯЦЬКОГО
РАЙОННОГО НОТАРІАЛЬНОГО ОКРУГУ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Ніна Миколаївна народилася в 1961 р. у с. Богдани Золотоніського району Черкаської області.
Стати правником порадила донці мама Олена Данилівна, яка за професією є медиком.
На стаціонарне відділення судово-прокурорського факуль-тету Харківського юридичного інституту імені Ф. Е. Дзер-жинського Ніна Заєць вступила у 1982 р. З усіх дисциплін їй найбільше подобалося кримінальне право.
Під час двох трудових семестрів працювала у студентському будівельному загоні, до складу якого входили лише дівчата. Майбутні правознавці зводили на Харківщині будинки для колгоспників. Організаторські навики знадобилися Ніні Миколаївні у період, коли її призначили на посаду майстра. Зі штукатурними, фарбувальними роботами дівчата впоралися ''на відмінно'', наполегливою працею піднімаючи економіку Слобожанщини.
У студентські роки Ніна Миколаївна вийшла заміж. Її обранцем став Василь Петрович Заєць, також юрист за освітою.
Після закінчення інституту працювала нотаріусом в Першій Кременчуцькій державній нотаріальній конторі, юрис-консультом Гадяцької районної державної адміністра-ції, в Чутівському відділенні банку ''Україна'', Гадяцькій районній податковій інспекції. Однак не залишала мрію повернутися до нотаріальної діяльності – завжди хотіла допомагати людям. На її думку, професія нотаріуса чи не найтісніше переплітається з життєвими проблемами: ''До нотаріуса ідуть на сповідь, як до священика, як до судді, щоб розсудив і поставив крапку в спорі. Недарма Оноре де Бальзак про нотаріуса сказав так: ''Є в ньому щось і від священика, і від судді, і від чиновника, і від адвоката…''.
Ніна Заєць вважає, що для досягнення успіху потрібно мати мету. Коли точно знаєш, до чого прагнеш, тоді докладаєш максимум зусиль, вміння, набуваєш нових знань для реалізації мети.
Чоловік Ніни Миколаївни – Василь Петрович обіймав відповідальні посади старшого помічника прокурора Гадяцького та Чутівського районів. Нині працює адвокатом, є найпершим професійним помічником і порадником для дружини.
Про сім'ю Зайців кажуть як про династію кваліфікованих юристів.
Обоє виростили і виховали двох гарних синів. Старший Віктор у 2007 р. закінчив Харківську юридичну академію імені Я. Мудрого. Нині – слідчий прокуратури Гадяцького району Полтавської області.
Молодший син Богдан – студент 4-го курсу Харківської юридичної академії імені Я. Мудрого.
Ніна Миколаївна та Василь Петрович гордяться своїми синами, які головними цінностями у житті обрали людяність та порядність. Вони мають надію, що Віктор і Богдан досягнуть нових висот в юриспруденції; будуть батькам підтримкою і опорою.
Ніна Миколаївна любить читати книги, подорожувати, відкриваючи у мандрах світ, історію.
Улюблений вислів: ''Розум полягає не тільки в знанні, а й у вмінні застосовувати знання в ділі'' (Арістотель).


Ніна Миколаївна з родиною

Логос Україна         ЗАГАРІЯ Валентин Миколайович         Зміст         ЗУБОВА Любов Володимирівна