ЗАГАРІЯ
Валентин Миколайович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ
''СПЕНСЕР І КАУФМАН''


Адвокат, член Асоціації правників України.

Валентин Загарія народився 23 травня 1974 р. у м. Києві.
Навчався на факультеті міжнародного права Київського інституту міжнародних відносин при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У 1996 р. після закінчення престижного навчального закладу, отримав диплом юриста-міжнародника, референта-перекладача з англійської мови.
Валентин розпочав професійну діяльність ще під час навчання на третьому курсі. Першим місцем роботи стала французько-українська юридична фірма ''ЛКІ'', де за дев'ять років він пройшов шлях від помічника юриста до партнера компанії.
У 2003 р. розпочався новий виток у його кар'єрі – Валентин Загарія перейшов в юридичну фірму ''Шевченко, Дідковський і Партнери'', де займається питаннями корпоративного права та нерухомості; згодом – в управління прямих інвестицій НПІГ ''Інтерпайп'', де основною сферою діяльності пана Загарія була реструктуризація трансакцій Корпорації з точки зору ефективності структури володіння активами та супровід нових угод у сфері M&A (злиття та поглинання), які здійснювались у рамках Фонду прямих інвестицій Корпорації.
Після цього Валентин деякий час обіймав посаду начальника юридичного управління Інвестиційного фонду ''New Europe Capital Fund'' (U.S. Private Equity Fund), де він набув цінного досвіду роботи у сферах прямих інвестицій, M&A, корпоративного права та інвестування. Як член правління Фонду, пан Загарія займався його структуруванням, підготовкою документації, а також керував юридичним супроводом трансакцій Фонду. Серед них – придбання найбільшої в Україні мережі Кредитних Спілок; заснування та структурування українського банку – лідера на ринку споживчого фінансування; придбання найбільшої в Україні мережі книжкових супермаркетів.
Невдовзі Валентин Загарія втілив у життя свій давній задум – у серпні 2006 р. разом з партнерами відкрив компанію ''Спенсер і Кауфманн''. Для ведення власної справи він сповна використав значний досвід структурування транскордонних угод у сфері M&A за участі іноземних та українських компаній, досвід роботи у сфері прямих інвестицій, створення і структурування іноземних інвестиційних фондів, а також у сфері корпоративного права й антимонопольного законодавства.
Філософію компанії Валентин сформулював лаконічно: ''Стратегія індивідуальних правових рішень'' – кожен клієнт фірми має відчувати переваги індивідуального підходу, а також те, що розроблені для нього правові рішення є унікальними. Юридична фірма ''Спенсер і Кауфманн'' не практикує стандартні підходи і орієнтується на кращі зразки юридичної практики провідних юридичних фірм світу.
Завдяки цьому вже в перший рік діяльності фірма отримала визнання колег, позитивні відгуки юридичної преси, увійшовши до двадцятки кращих юридичних фірм України за рейтингом видання ''Юридична практика'', і змогла здобути довіру клієнтів, яку цінує понад усе.
На думку пана Загарія, головне в юридичній справі – ставлення до неї. Хороший юрист повинен бути об'єктивним і неупередженим, прагнути постійного вдосконалення та не боятися важкої праці. Сам Валентин улюбленій справі віддається сповна; на роботу витрачає в середньому чотирнадцять годин на добу. Така відданість щедро компенсується. Нині Валентин Загарія може впевнено назвати себе ''self-made'', тобто людиною, яка сама побудувала свій успіх.
В. М. Загарія публікувався в журналах International Trade Law & Regulation/ Міжнародне торгове право, International Company & Commercial Law Review / Міжнародний огляд комерційного і корпоративного права, Ukrainian Journal of Business Law/ Український журнал комерційного права.
Одружений. Виховує маленьку доньку.
Захоплення Валентина Загарія – спорт. Ще в школі він почав займатися у секції боксу і з тих пір намагається знаходити у своєму напруженому графіку час для занять спортом. Одне з найбільших досягнень у цій сфері – 2-ге місце на першості України з боксу серед старших юнаків.Улюблений вислів: ''Небажання – тисячі причин, бажання - тисячі можливостей''.Логос Україна         ЗАБАРСЬКИЙ Владислав Валерійович         Зміст         ЗАЄЦЬ Ніна Миколаївна