ДУМИЧ
Тарас Володимирович

СТАРШИЙ ЮРИСТ,
АДВОКАТ ''БІ. СІ. ТОМС ЕНД КО''


Народився 28 вересня 1977 р. у м. Львові.
У 1999 р. закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка. Продовжив навчання у Школі права університету Балтимору (штат Меріленд, США, 2000 р.), Гаазькій академії міжнародного права (2001 р.).
У 2002 р. закінчив юридичний факультет Лондонського університету Гілдхол (London Guildhall University), де отримав диплом із відзнакою магістра міжнародного та порівняльного бізнес права.
У 2006 р. Тарас Думич отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.
Протягом 1998-1999 рр. стажувався в Комітеті з питань правової політики Верховної Ради України за програмою Асоціації колишніх членів Конгресу США.
Т. В. Думич працював асистентом на факультеті правничих наук Національного Університету ''Києво-Могилянська академія'', згодом – науковим співробітником, а згодом виконавчим директором Центру систем правової інформації факультету правничих наук.
З вересня 2002 р. Тарас Думич – юрист юридичної фірми ''Бі.Сі. Томс енд Ко''. Головні напрямки його діяльності: корпоративне право, злиття та поглинання, трансакції, пов'язані з нерухомістю, енергетичне та природно-ресурсове право, судові справи, міжнародний комерційний арбітраж. У цих, а також в інших галузях Тарас Володимирович представляє інтереси як іноземних інвесторів в Україні, так і українських підприємств, які здійснюють трансакції з іноземними контрагентами в Україні та за кордоном.
Тарас Думич є членом Молодіжної міжнародної арбітражної групи Лондонського суду міжнародного арбітражу та секретарем Комітету з питань нерухомості Американської торговельної палати в Україні.
Автор численних публікацій у провідних міжнародних та українських юридичних виданнях стосовно правового регулювання трансакцій із нерухомістю, інвестицій в нафтогазову галузь України, міжнародного комерційного арбітражу, захисту іноземних інвестицій, вирішення спорів із державами тощо.
Одружений. Має дочку.
''Бі. Сі. Томс енд Ко'' – міжнародна юридична фірма, створена західними та українськими юристами; спеціалізується на здійсненні трансакцій в Україні та за кордоном. Вона стала першою юридичною фірмою Західної Європи, що відкрила свій офіс в Україні. За 16 років роботи на українському ринку фірма здобула репутацію надійного партнера та висококваліфікованого консультанта.
Юристи Бі.Сі. Томс енд Ко часто захищали інтереси міжнародних та національних компаній в українських та іноземних судах та в міжнародному комерційному арбітражі.
Фірма відкрила низку представництв, офісів та дочірних компаній багатьох провідних європейських, північно-американських та азіатських міжнародних компаній.
Серед клієнтів фірми - відомі міжнародні компанії та банки, а також невеликі компанії та приватні інвестори, які здійснюють свою діяльність в Україні у галузі телекомунікацій, нафтогазової промисловості та фармацев-тичної промисловості, електроенергетики, будівництва.
Серед справ фірми можна виділити такі: юридичне супроводження продажу пакета акцій українського оператора мобільного зв'язку; супроводження проекту з будівництва та реконструкції ТЕЦ; представництво французької енергетичної компанії під час проектів із приватизації ряду обленерго; підготовка висновків для надання міжнародною організацією кредитів Україні на загальну суму близько 500 мільйонів доларів; скасування штрафів на суму понад 15 мільйонів доларів, накладених податковою адміністрацією на нафтогазову компанію; юридична допомога по стягненню коштів у судовому порядку на користь фармацевтичної компанії; отримання дозволів Антимонопольного комітету України для міжнародних компаній та банків; супроводження одного із перших в Україні проектних фінансувань ЄБРР української нафтогазової компанії; представництво міжнародних компаній, інвесторів та фінансових установ у проектах із випуску акцій (IPO) на іноземних фондових біржах; представництво провідних міжнародних сільськогоспо-дарських компаній, які здійснюють сільськогосподарське виробництво в Україні; проведення правових аудитів і надання юридичних висновків для залучення на західних фінансових ринках коштів для розвитку українських проектів.

Логос Україна         ДОМБРОВСЬКИЙ Іван Петрович         Зміст         ЄВТУШЕНКО Олена Іванівна