ДЕРЕВ'ЯНЧУК
Володимир Анатолійович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР ТОВ ''ЮРИДИЧНЕ
БЮРО ДЕРЕВ'ЯНЧУК ТА ПАРТНЕРИ''


Член Асоціації правників України з 2004 р., переможець рейтингу ''Юристи України–2006. Вибір клієнта''.

Народився 1 січня 1968 р. в селищі міського типу Меджибіж на Хмельничині. Тут з дитинства пройнявся духом й аурою стародавньої військової фортеці. Це був міцний форпост давньоруських часів; на його території стояв храм. Нині у Меджибізьку фортецю знову повернулося середньовічне життя. Тут проходить Всеукраїнський історичний фестиваль ''Стародавній Меджибіж''.
Володимир Дерев'янчук з дитинства займався музикою і спортом.
У 14 років був запрошений до Республіканської школи спортивного профілю для інтенсивних занять легко-атлетичними видами спорту.
Cпортивну кар'єру завершив у 1992 р. майстром спорту з десятиборства та стрибків з жердиною. Неодноразовий чемпіон і призер СРСР з десятиборства.
У 1998 р. закінчив Національнну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за спеціальністю ''правознавство''.
У 2000 р. одержав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.
До того як створити у 2005 році власну юридичну фірму працював помічником суддів Вищого арбітражного суду України, заступником керівника страхової компанії з юридичних питань, юристом юридичної фірми ''Шевченко, Дідковський і Партнери'', начальником юридичного управління комерційного банку.
Воля, яка гартувалась на спортивних аренах, не дозволяла пасувати перед труднощами.
Юридичний напрям обрав за прикладом свого товариша Борисенка Ростислава, заслуженого майстра спорту, адвоката, засновника адвокатської компанії ''Гранд''. Неабиякого досвіду набув у співпраці з суддівським корпусом Вищого арбітражного суду України, а також з такими провідними юристами, як Ігор Шевченко та Олексій Дідковський, яких вважає своїми друзями. Результат роботи хорошого юриста – це душевний спокій і комфорт його Клієнта.
Вважає, що досягнути успіху неможливо без надійних друзів, професіоналізму та рішучості.
''Щоб приєднатись до Європейського Союзу самі по собі закони не допоможуть. Необхідно підвищувати самоповагу і патріотизм, постійно дбати про свою репутацію і вміти її захищати. Не потрібно пристосовуватись до незадовільних умов життя, у наші помешкання має подаватись придатна для вживання вода, не повинно бути у наших рідних містах та селах навалів сміття, не допустимо, щоб корупція була звичним явищем. Має бути престижно розмовляти рідною українською мовою. Будемо поважати себе, тоді і будуть поважати нас''.
До речі, рівень нашого законодавства також залежить від того, яких президентів чи депутатів ми будемо обирати. Недостустимо, щоб при владі були люди з низькою репутацією. Наші закони, наші народні обранці, наші чиновники – це наше обличчя.
Кредо – ''Не існує проблем, які не вирішуються''
Музика і спорт залишаються його захопленнями. Любить грати на гітарі, наспівуючи улюблені пісні в дружній компанії, старається знаходити час для гірськолижного спорту та дайвінгу.
З дружиною Іриною виховують Сергія та Даринку. Діти беруть приклад з батька – займаються спортом. Донька – спортивними бальними танцями, син – плаванням.Володимир Анатолійович з дітьми

Логос Україна         ДАНЮК Василь Васильович         Зміст         ДОМБРОВСЬКИЙ Іван Петрович