ДАНИЛЮК
Степан Іванович

НАЧАЛЬНИК ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ
ЮСТИЦІЇ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Народився 2 жовтня 1958 р. в с. Сапожин Корецького району Рівненської області.
Спочатку Степан Данилюк здобув технічну спеціальність. А вже під час служби в армії ''загорівся бажанням'' стати юристом. Мрія здійснилася у 1981 р., коли вступив до Харківського юридичного інституту імені Ф. Е. Дзер-жинського. Теплі спогади зберігає про проректора Володимира Сташиса, викладачів Степана Гавриша та Віктора Мусіяку.
Після закінчення інституту отримав диплом правознавця.
Степан Данилюк розпочав професійну діяльність у серпні 1985 р. стажистом прокуратури Рівненського району Рівненської області.
У серпні 1986 р. був призначений на посаду заступника прокурора Рівненського району.
З серпня 1989 р. по березень 1990 р. обіймав посаду прокурора відділу загального нагляду прокуратури Рівненської області.
З березня 1990 р. по червень 1991 р. – старший слідчий прокуратури Рівненської області. У червні 1991 р. був призначений старшим помічником Рівненського природо-охоронного міжрайонного прокурора.
З червня 1992 р. по лютий 1998 р. обіймав посади прокурора Острозького району, згодом – Острозького міжрайонного прокурора.
У лютому 1998 р. С. І. Данилюка було призначено заступником прокурора Рівненської області. У вересні 2002 р. звільнився з органів прокуратури за власним бажанням у зв'язку з виходом на пенсію за вислугою років.
З січня 2003 р. по лютий 2007 р. – керівник служби безпеки філії ВАТ ''Державний експортно-імпортний банк України'' у м. Рівному.
Згідно з наказом міністра юстиції України від 12 лютого 2007 р. призначений на посаду начальника Головного управління юстиції у Рівненській області.
Вибором професії Степан Іванович задоволений. Якби довелося починати все спочатку, повторив би саме цей шлях. За його переконанням, ключ до досягнення успіху – в наполегливості.
Для Степана Данилюка бути гарним юристом означає бути справедливим, чесним, гармонійно поєднувати фах і людяність.
Своїми наставниками вважає О. Лавриновича та В. Шишкіна
У молодості захоплювався футболом, нині проявляє інтерес до релігії.
Дружина Людмила Василівна є найпершим помічником і порадником. Обіймає посаду начальника виробничо-технічного відділу КТП ''Комуненергія'' м. Рівне.
Подружжя гордиться своїми синами. Старший Павло закінчив відділення правознавства Рівненського держав-ного аграрного коледжу, нині заочно навчається в Харківській юридичній академії імені Я. Мудрого.
Молодший Олексій – студент третього курсу Харківської юридичної академії ім. Я. Мудрого.
Улюблений вислів: ''Слід пам'ятати: усе проходить – на щастя, і … на жаль''.
Основні напрями діяльності Головного управління юстиції:
- участь у забезпеченні реалізації державної правової політики, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, захисту законних інтересів фізичних і юридичних осіб;
- підготовка пропозицій щодо проведення в Україні правової реформи, участь у роботі з удосконалення законодавства, у розробленні проектів нормативно-правових актів та сприяння відповідно до своєї компетенції розвитку правової науки;
- державна реєстрація нормативно-правових актів обласних державних адміністрацій, їх управлінь, відділів, інших структурних підрозділів, а також місцевих органів господарського управління і контролю;
- розвиток правової інформатизації; координація правової освіти населення;
- ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян;
- організація роботи відділів державної виконавчої служби, нотаріату, відділів реєстрації актів цивільного стану, інших органів та установ юстиції;
- здійснення міжнародного співробітництва в межах повноважень;
- здійснення контролю за виконанням актів Мін'юсту стосовно нормативно-методичного забезпечення діяльності бюро технічної інвентаризації щодо проведення реєстрації прав власності на нерухоме майно;
- організація виконання рішень судів та інших органів відповідно до Законів України, експертне забезпечення правосуддя та ін.


Логос Україна         ДАНИЛІН Євген Юрійович         Зміст         ДАНЮК Василь Васильович