ДАНИЛІН
Євген Юрійович

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ТРЕТЕЙСЬКОЇ ПАЛАТИ
УКРАЇНИ


Голова Ради Всеукраїнської громадської організації ''Асоціація спеціалістів в аграрній сфері ''Третейська ініціатива''. Голова ПДТС при ВГО.

Перший запис у трудовій книжці Є. Ю. Даниліна зроблений у 1979 р.: розпочинав автослюсарем АТП 04112 м. Дзержинська Донецької області. Служив у прикордонних військах (м. Брест). Демобілізувавшись з армії, вступив на стаціонарне відділення Харківського юридичного інституту, який успішно закінчив у 1986 р.
Молодий фахівець протягом шести років працював в органах прокуратури: слідчим, помічником прокурора Ворошиловського району м. Донецька, Донецької міжрайонної природоохоронної прокуратури.
У період з 1992 по 2000 рр. у комерційних структурах обіймав посади юрисконсульта, начальника юридичного відділу, виконавчого директора (м. Київ, м. Донецьк). У 1996 р. очолював третейський суд при громадській організації ''Юрисдикція'' (м. Донецьк); в 1997–1999 рр. розглядав спори на ринку цінних паперів як арбітр при Асоціації ''Перша позабіржова фондова торговельна система'' (м. Київ).
З 2000 по 2007 рр. – юрист-консультант (юридичний менеджер), відповідальний за створення та функціонування третейських судів в аграрній сфері в рамках проектів міжнародної технічної допомоги Міністерства у справах міжнародного розвитку Великої Британії та виконання ''Програми підвищення рівня життя сільських жителів в Україні''.
У липні 2004 р. обраний головою ради та головою постійно діючого третейського суду при всеукраїнській громадській організації ''Асоціація спеціалістів в аграрній сфері ''Третейська ініціатива'', яка має відділення в 21 області (зокрема, у містах Київ та Севастополь), а також головою ради Асоціації.
За період діяльності третейських судів, які очолював Є. Ю. Данилін, розглянуто понад 4000 звернень юридичних та фізичних осіб, за якими винесено понад 2000 рішень. Досвід, якого набув Євген Юрійович у процесі створення, діяльності третейських судів, згодом успішно було передано різним третейським судам України, Грузії, Республіки Таджикистан, Киргизстану та Молдови.
ВГО ''Асоціація спеціалістів в аграрній сфері ''Третейська ініціатива'' під керівництвом Є. Ю. Даниліна постійно співпрацює з міжнародними та вітчизняними орга-нізаціями – Європейською комісією ЕС, ТПП (Рим, Москва, Санкт-Петербург), Верховною Радою України, Міністерством аграрної політики та іншими зацікавленими відомствами в питаннях альтернативного вирішення спорів, зокрема в аграрній сфері, розроблення відповідних державних програм і проектів законів щодо створення та діяльності третейських судів.
Є. Ю. Данилін активний у громадському житті. Він – член Донецької обласної організації Союзу юристів України, член Київського правничого клубу, Всеукраїнської громадської організації ''Фундація сприяння правосуддю''.
Співавтор першого науково-практичного посібника діяльності третейських судів в аграрній сфері. Автор багатьох публікацій в ЗМІ, у тому числі в спеціалізованих виданнях щодо актуальних проблем створення та діяльності третейських суддів в Україні.
Нагороджений Почесним знаком Союзу юристів України, Почесним знаком ''Золота пектораль'' Міжнародної товарної біржі, подякою Донецької державної адміністрації.

Логос Україна         ДАВИДОВ Ренольд Костянтинович         Зміст         ДАНИЛЮК Степан Іванович