ВОЙЦИШЕН
Віктор Дмитрович

ПРОКУРОР ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Почесний працівник прокуратури України. Державний радник юстиції 3 класу.

Народився 1 січня 1962 р. в с. Донківці Хотинського району Чернівецької області в сім'ї колгоспників. Cільське життя з малих літ гартує людину, призвичаює до праці. Саме ця мудра і водночас проста філософія вплинула на характер Віктора Войцишена.
Професія юриста подобалася Віктору з дитинства. У 1983 р. вступив на юридичний факультет Харківського юридичного інституту за спеціальністю ''правознавство''. Жодного разу він не пошкодував про обраний шлях.
В органах прокуратури – з серпня 1987 р. Працював стажистом, старшим слідчим прокуратури м. Артемівська Донецької області. В подальшому обіймав посади старшого помічника прокурора, заступника прокурора м. Артемівська; прокурора відділу нагляду за дотриманням законів спецпідрозділами по боротьбі з організованою злочинністю прокуратури Донецької області; прокурора аналогічного відділу прокуратури Вінницької області; старшого прокурора цього самого відділу.
Віктор Войцишен працьовитий, завжди керується бажанням бути корисним людям. На всіх відповідальних постах проявляв принциповість, відповідальність, ініціативу, тож користувався непідробним авторитетом серед колег; його роботу схвально оцінювало і керівництво. Невдовзі молодого перспективного юриста призначили начальником відділу нагляду за дотриманням законів органами внутрішніх справ та податкової міліції при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства прокуратури Вінницької області. З жовтня 2001 по лютий 2003 рр. Віктор Дмитрович працював міжрайонним прокурором м. Козятин Вінницької області. У лютому 2003 р. призначений прокурором м. Вінниці. Посаду прокурора Полтавської області обіймає з липня 2005 р. Керує великим колективом, який налічує близько 500 працівників, із них 340 – прокурорсько-слідчі кадри.
В. Д. Войцешин керується принципом, який часто повторює й підлеглим: ''Не можна зневажати виконанням своїх професійних обов'язків через страх нажити собі ворогів чи кому-небудь не сподобатися. У роботі треба керуватися лише одним – Законом. Адже від того, як принципово відстоюватимемо права громадян, якою ефективною буде боротьба з корупцією, хабарництвом та іншими злочинами, значною мірою залежатиме імідж прокуратури''. Його поважають у колективі за відкритість у спілкуванні і вміння вислухати; ветерани – за розуміння і допомогу; молодь – за батьківське ставлення, мудру пораду.
Дружина Наталія Олексіївна також юрист за професією. Продовжує сімейну традицію старша донька Ганна – студентка Харківської національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Молодша Олександра – школярка; у майбутньому також мріє відстоювати верховенство права.
Нагороджений нагрудним знаком ''Почесний працівник прокуратури України'', Почесною грамотою Верховної Ради України.
Віктор Войцишен захоплюється спортом. Закоханий в українську пісню, гарно співає.Віктор Дмитрович з родиною
Логос Україна         ВОЙТЮК Ірина Анатоліївна         Зміст         ВОРОНОВА Лідія Костянтинівна