ВАСИЛИК
Віталій Валентинович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР АДВОКАТСЬКОГО
ОБ'ЄДНАННЯ ''АДВОКАТСЬКА КОНТОРА
''ВАСИЛИК & ЄВСТІГНЄЄВ''


Адвокат, арбітражний керуючий, член Асоціації правників України, член Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України.

Народився 20 вересня 1981 р. у м. Бар Вінницькой області. У 1998 р. отримав атестат про закінчення Ярмолинецької загальноосвітньої школи, що на Хмельниччині.
Важливим етапом у житті Віталія Василика став вступ на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2004 р. він закінчив магістратуру цього навчального закладу за спеціальністю ''конституційне та фінансове право''.
Ще навчаючись в університеті, у продовж 2002–2003 рр., працював юрисконсультом НАК ''Украгролізинг''. Досвід юридичної роботи продовжив набувати в адвокатському об'єднанні ''Адвокатська контора ''Байбарза і Волков''. Згодом в апараті Верховної Ради України – як помічник першого заступника голови комітету з питань регламенту та депутатської етики. У 2004 р. після здачі іспитів у кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області голова КДК – метр української адвокатури К. Г. Маргулян видала Віталію Валентиновичу свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю. У тому ж році В. В. Василик заснував товариство з обмеженою відповідальністю ''Адвокатська компанія ''ГРАВЕ''. Фірма спеціалізувалась на конкурсному процесі, судовому представництві та в сфері податкового та корпоративного права. Того ж 2004 р. Віталій Валентинович разом з однодумцями заснував громадську організацію ''Правозахисна група ''Народний адвокат'' для надання безкоштовної юридичної допомоги. В 2005 р. отримав ліцензію арбітражного керуючого. В березні 2007 року був обраний головою контрольно-ревізійної комісії Всеукраїнської громадської організації ''Молодий Народний Рух''.
Працюючи з людьми, вникаючи в їхні проблеми, проникаючись їхніми бідами, молодий адвокат набував життєвого досвіду, вчився бути стриманим і лояльним, небайдужим до людей, інколи його дивував ''непомірний прагматизм'' старших та більш досвідчених колег. Незважаючи на те, що ''Народний адвокат'' надавав юридичну допомогу безкоштовно, Віталій Василик з колегами отримали те, чого не купиш за матеріальні блага – адвокатську практику.
Нині В. В. Василик разом з колегами є засновником адвокатського об'єднання ''Адвокатська контора ''Василик & Євстігнєєв'' (керуючий партнер).
Об'єднання спеціалізується на судовому представництві (включаючи Міжнародний комерційний арбітражний суд при ТПП України, арбітражні суди Російської Федерації), банкрутстві, корпоративному праві супроводження господарської діяльності підприємств.
Вартими уваги та цікавими у професійному плані справами, якими займається об'єднання, є юридичний супровід групи підприємств, афілійованих з одним з опозиційних політиків, які масштабно і глибоко перевірялись майже всіма без винятку правоохоронними та контролюючими органами під час спроби проведення політичної реформи за ініціативи другого Президента України. Адвокатська контора супроводжує ряд резонансних справ по земельних відносинах у Київській області.
Крім адвокатської практики, Віталій Василик цікавиться теоретичними аспектами правознавства. Він - автор низки публікацій у періодичній пресі. Зокрема, в журналі ''Бізнес'', часописах ''Юридична практика'', ''Правовий тиждень'', ''Юридична газета'' та багатьох громадсько-політичних видань. Особливий інтерес представляє сучасна система судоустрою та процес функціонування судової гілки влади, яка перебуває на етапі свого становлення та перманентного реформування.
Згодом Віталій Валентинович планує приділяти значну частину свого професійного натхнення, емоцій та зусиль українській юридичній науці. Він прагне бути особистістю.
Переконавшись у правильності обраної позиції, послідовно її відстоювати, незалежно від сфери життєдіяльності. Досліджуючи своє ''родове дерево'' дізнався, що є першим правником серед усіх своїх родичів та предків, що однак не заважає, ставити перед собою амбіційні завдання в професійній діяльності.
Віталій Валентинович захоплюється політикою, подорожами, шахами та книгами.
Логос Україна         ПЕТРЕНКО Валентина Серафимівна         Зміст         БУРЧИНСЬКИЙ Василь Георгійович