БЕЙТ СІ. ТОМС
КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР ''БІ. СІ. ТОМС ЕНД КО''

Британсько-Української Торговельної Палати.

Народився 22 вересня 1949 р. в штаті Вірджинія (США). Закінчив Паризький інститут політичних досліджень (1970), університет Вашингтона та Лі (1971), коледж Магдалини Кембриджського університету (1973), Єльську школу права (1975), отримавши ступінь доктора права та Єльський університет (1977), де здобув ступінь магістра.
У 1975 р. став членом Асоціації адвокатів та отримав допуск до юридичної практики у штаті Вірджинія (США), та федеральному окрузі Колумбія (1977). Працював юристом в провідних юридичних фірмах у Вашингтоні, Нью Йорку та Лондоні, та згодом – партнером лондонського офісу міжнародної юридичної фірми.
Деякий час здійснював адвокатську діяльність в Парижі (Франція).
У 1990 р. створив власну юридичну фірму ''Бі. Сі. Томс енд Ко'' (Лондон, Великоа Британія) і очолив її в якості керуючого партнера.
У 1991 р. Бейт Томс відкрив київський офіс фірми ''Бі. Сі. Томс енд Ко''.
Бейт Томс є співавтором трьох видань книги ''Здійснення бізнесу в Україні''.
Підготував низку актуальних публікацій у спеціалізованих закордонних та вітчизняних журналах, зокрема, про українське банківське право, ліцензування пошуку та видобування нафти і газу в Україні, правового режиму трансакцій із нерухомістю в Україні.
Одружений. Має дочку.
''Бі. Сі. Томс енд Ко'' – міжнародна юридична фірма, створена західними та українськими юристами; спеціалізується на здійсненні трансакцій в Україні та за кордоном. Вона стала першою західною юридичною фірмою, що відкрила свій офіс в Україні. За 16 років роботи на українському ринку фірма здобула репутацію надійного партнера та висококваліфікованого консультанта.
Головними напрямками роботи Бі. Сі. Томс енд Ко є корпоративне право, злиття та поглинання, нерухомість, будівництво, правове регулювання пошуку та видобування нафти та газу, інших корисних копалин, електроенергетика, фінансові та банківські трансакції. До сфери її діяльності надежать також інвестиції, проектне фінансування, юридичне супроводження операцій з цінними паперами, податки, приватизація і судові спори та міжнародний комерційний арбітраж. Юристи ''Бі. Сі. Томс енд Ко'' часто захищали інтереси міжнародних та національних компаній в українських та іноземних судах та в міжнародному комерційному арбітражі.
Фірма відкрила низку представництв, офісів і дочірніх компаній для багатьох провідних європейських, північно-американських та азіатських міжнародних компаній.
Серед клієнтів фірми - відомі міжнародні компанії та банки, а також невеликі компанії та приватні інвестори, які здійснюють свою діяльність в Україні у галузі телекомунікацій, нафтогазової промисловості, електроенергетики, фармацевтичної промисловості, будівництва.
Серед справ фірми можна відокремити такі: юридичне супроводження продажу пакета акцій українського оператора мобільного зв'язку; супроводження проекту з будівництва та реконструкції ТЕЦ; представництво французької енергетичної компанії під час проектів із приватизації ряду обленерго; підготовка висновків для надання міжнародною організацією кредитів Україні на загальну суму близько 500 млн. доларів; скасування штрафів на суму понад 15 млн. доларів, накладених податковою адміністрацією на нафтогазову компанію; юридична допомога по стягненню коштів у судовому порядку на користь фармацевтичної компанії; отримання дозволів Антимонопольного комітету України для міжнародних компаній та банків; супроводження одного із перших в Україні проектних фінансувань ЄБРР української нафтогазової компанії; представництво міжнародних компаній, інвесторів та фінансових установ у проектах із випуску акцій (IPO) на іноземних фондових біржах; представництво провідних міжнародних сільськогосподарських компаній, які здійснюють сільськогосподарське виробництво в Україні; проведення правових аудитів і надання юридичних висновків для залучення на західних фінансових ринках коштів для розвитку українських проектів.

Логос Україна         БЕДЬ Віктор Васильович         Зміст         БОЙКО Андрій Михайлович