БЕДЬ
Віктор Васильович

ПРЕЗИДЕНТ АДВОКАТСЬКОГО ОБ'ЄДНАННЯ
''АДВОКАТСЬКЕ БЮРО ''СРІБНА ЗЕМЛЯ''


Доктор філософії, кандидат юридичних наук, професор, дійсний член Асоціації правників України, дійсний член міжнародної Асоціації адвокатів, президент всеукраїнської громадської організації ''Асоціація адвокатів України'', державний службовець першого рангу.

Народився 5 травня 1964 р. у м. Тячів Закарпатської області. Майже все свідоме життя Віктор Васильович присвятив навчанню, поглибленню своїх професійних знань та розширенню власного світогляду. Спочатку в 1988 р. у Львівському державному університеті імені І. Франка Віктор Бедь здобув вищу юридичну освіту.
Професійну діяльність Віктор Васильович почав зі стажиста адвоката. А вже через рік став членом Закарпатської обласної колегії адвокатів. Упродовж 1989–1994 р. Працював адвокатом Тячівської та Ужгородської районних юридичних консультацій.
У 1992 р. заснував в Ужгороді адвокатське об'єднання ''Адвокатське бюро ''Срібна земля'', президентом якого він є і понині.
Нелегка адвокатська практика під час роботи з людьми, з їхніми нелегкими долями вимагала спеціальних знань людської психології, часом нюансів ведення справ, пов'язаних з фінансовою діяльністю клієнтів. Тому у 2002 р., закінчивши Міжрегіональну академію управління персоналом, здобув другу вищу освіту за спеціальностями ''магістр фінансів'' та ''магістр психології''.
Крім того, як глибоко віруюча людина В. В. Бедь у 2005 р., закінчивши Ужгородську Українську Богословську академію імені святих Кирила і Мефодія, отримав диплом магістра Богослов'я. Має духовний сан – протоієрей.
Віра у вищий небесний суд, що буде вершиться над усіма смертними після їх відходу в інший світ допомагає Віктору Васильовичу проходити свій земний шлях тернистими дорогами життя, своїми можливостями допомагати і іншим. Як адвокат він брав участь у веденні кримінальних, адміністративних, міграційних, цивільних та господарських справ на всіх стадіях.
Адвокатську діяльність Віктор Васильович успішно поєднує з науково-викладацькою роботою. Він опублікував понад 70 наукових статей в галузі теорії держави і права. Видав навчальні посібники з теорії держави і права та юридичної психології.
Робота адвокатом-практиком та наукова діяльність В. В. Бедя не заважає йому брати активну участь у громадському житті свого регіону та України загалом. Так, упродовж 1991–1994 рр. він був членом Конституційної комісії України, співавтором і доповідачем законопроекту ''Про адвокатуру'' (1992 р.), віце-президент Спілки адвокатів України (1993–1994 рр.). Протягом 2003–2006 рр. очолював Закарпатське відділення Спілки адвокатів України.
З 1991 по 1994 рр. був обраний Народним депутатом України. Входив до складу Народної Ради (антикомуністичної опозиції у Верховній Раді України).
З 2004 по січень 2007 рр. – голова Закарпатської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури і член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України.
З 2006 р. і дотепер – президент всеукраїнської громадської організації ''Асоціація адвокатів України''.
За часів радянської влади було зроблено все можливе, щоб люди втратили як віру в Бога, так і патріотичні почуття до своєї батьківщини, Віктор Васильович вирішив прищеплювати підростаючому поколінню закарпатців високі духовні та моральні цінності. Тому й очолює Ужгородську Українську Богословську академію імені святих Кирила та Мефодія (вищий духовний навчальний заклад Української Православної Церкви) та Карпатський університет імені Августина Волошина (приватний вищий навчальний заклад системи Міністерства освіти і науки України).
Крім того, В.В. Бедь є членом Національної спілки журналістів України, засновником і шеф-редактором щотижневої газети ''Срібна земля'', головою Християнсько-народної Спілки Закарпаття, у складі якої діє комітет захисту прав людини.
Та згодом В. В. Бедь мріє цілковито віддатись науково-педагогічний діяльності та служінню Господу Богу.
Логос Україна         БОШИЦЬКИЙ Юрій Ладиславович         Зміст         БЕЙТ СІ. ТОМС