БЕРЕЖНА
Ірина Григоріївна

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС
КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО НОТАРІАЛЬНОГО
ОКРУГУ


Член Асоціації правників України. Доктор філософії в галузі права.

Народилася 13 серпня 1980 р. в м. Луганську. Місцем навчання обрала юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Щаслива тим, що її наставниками в цьому престижному закладі були Педагоги з Великої літери. Вони й нині залишаються для неї авторитетом.
У січні 2004 р. успішно склала кваліфікаційний іспит та отримала свідоцтво на право заняття нотаріальною діяльністю.
У березні 2004 р. зареєструвала приватну нотаріальну діяльність, яку практикує і нині.
З початку професійної діяльності активно співпрацює з ВАТ ''ВіЕйБі Банк'', АКБ ''Мрія'', АКБ ''Укрсоцбанк'' та іншими великими комерційними та виробничими українськими і зарубіжними підприємствами, приватними особами. Серед клієнтів нотаріуса Ірини Бережної – транснаціональні компанії, телеканали, фінансові установи та ін.
І. Г. Бережна – нотаріус популярного проекту телеканалу 1+1 ''Танці з зірками-2'' – засвідчувала достовірність результатів голосування.


Ірина Бережна і телеведучий Юрій Горбунов оголошують результати
конкурсу ''Танці з зірками–2''


Нотаріальна контора, яку очолює Ірина Григоріївна, пропонує широкий спектр послуг: оформлення документів, посвідчення угод (купівля-продаж, іпотека, міна, дарування тощо), засвідчення справжності підпису на документах (установчі документи, банківські картки, переклади), оформлення доручень, засвідчення вірності копій тощо.
І. Г. Бережна говорить: ''Нотаріус – це професійний юрист з ліцензією. Цілком зрозуміло, що наша робота передбачає насамперед вміння стримувати себе. З одного боку, наші проблеми не повинні впливати на стиль спілкування з людьми, з іншого – люди бувають різними. Іноді доводиться працювати з особистостями, які мають дуже складний характер''.
Найважливіше для нотаріуса – чесність і порядність. Якщо він не дотримується вимог законності – це вже не спеціаліст, бо дискредитує професію, самого себе і державу, яка дала йому значні повноваження''.
Важливо також, на переконання Ірини Григоріївни, мати власний стиль – гарний зовнішній вигляд і манера поведінки повинні викликати довіру у відвідувачів.
І. Г. Бережна займається науковою діяльністю – є доктором філософії в галузі права; проявляє високу активність у суспільному житті – член однієї з найповажніших професійних організацій – Асоціації правників України. Співпрацює з Українською нотаріальною палатою. Нині здобуває другу вищу освіту в Національній Академії Державного управління при Президентові України.
Автор багатьох публікацій з питань права та нотаріальної практики у виданнях: ''Нотаріат для Вас'', ''Мала енциклопедія нотаріуса'', ''Юридичний вісник'', ''Правовий тиждень'', ''Бізнес-консультант'', ''Юридична газета''.
У вільний час Ірина Григоріївна любить подорожувати – вже побувала у багатьох країнах світу. Вважає, що тільки під час подорожей можна ''відчути пульс світу та отримати неймовірне натхнення''.
Персональна веб-сторінка нотаріуса І. Г. Бережної:
www. notar-berezhnaya.com.ua
Логос Україна         АСТАХОВА Тамара Валеріївна         Зміст         БОШИЦЬКИЙ Юрій Ладиславович