ШУМІЛОВ
Андрій Станіславович

ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ ''ОБ'ЄДНАНА
ЮРИДИЧНА ГРУПА''


Кандидат юридичних наук, адвокат.

Народився 25 червня 1972 р. в м. Харкові.
Проблема вибору майбутньої професії постала перед Андрієм Шуміловим у 1991 р., із здобуттям Україною незалежності. Він вважав, що саме юриспруденція має відіграти визначальну роль у становленні молодої держави; у цій сфері можна проявити новаторство, взяти участь у творенні законів. Тому самостійно, за покликом душі і серця обрав факультет юстиції Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.
Андрію Станіславовичу пощастило навчатися у прекрасних фахівців своєї справи. Для нього наставниками стали В. І. Борисова, а також, на жаль, вже покійні І. Є. Красько, М. І. Бажан, В. С. Семенов.
Професійний шлях А. Шумілов розпочав у 1993 р. юрисконсультом банку ''Грант''.
У 1996–2003 рр. займався науковою діяльністю: аспірант, асистент кафедри міжнародного права Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.
Захистив дисертацію з міжнародного права на тему: ''Міжнародно-правове співробітництво пострадянських держав (на прикладі країн СНД)''.
У 2003 р. очолив юридичну фірму ''Юридичний альянс'', яку створив разом з партнерами.
З 2005 р. – президент асоціації ''Об'єднана юридична група'', до складу якої увійшли шість юридичних компаній-партнерів, успішно працюючих у різних регіонах України. Асоціація спеціалізується на правовому супроводі вітчизняних та зарубіжних інвесторів, корпоративному праві, вирішенні господарських та адміністративних спорів. Іншими словами, займається побудовою цивілізованих суспільних відносин. Активно захищаючи права та свободи громадян, працівники Асоціації забезпечують юридичну захищеність бізнесу, а отже, підвищують рівень інвестиційної привабливості України.А. С. Шумілов брав участь у судових спорах, пов'язаних із приватизацією ВАТ ''Північний ГЗК'', ВАТ ''Дніпровський металургійний комбінат імені Ф.Е. Дзержинського'', а також у багатьох спорах з податковими органами, Антимонопольним комітетом України та іншими державними органами.
Особиста формула успіху: наявність конкретної мети, сумлінна праця, порядні та етичні стосунки з оточуючими, у тому числі з клієнтами; справжній юрист має постійно ставити перед собою високі цілі, не задовольнятись досягнутим, намагатись знаходити нові способи та схеми вирішення конфліктних ситуацій.
Андрій Станіславович вважає: юрист повинен бути чесним із клієнтом, ставитися до нього з повагою.
Публікувався в журналі ''Право Укаїни''; автор статей ''Проблеми визначення правової природи СНД'', ''Конституції постсоціалістичних держав''.
Займається питаннями, пов'язаними зі становленням відносин України з Європейським Союзом, ВТО та країнами СНД. Україна будує правову європейську державу. Але, на переконання А. С. Шумілова, нам не треба штурмувати вступ до Європейського Союзу. Більш доцільним є наявність розширеної угоди, підписання якої заплановане на 2008 р. Це дозволить створити зону вільної торгівлі та забезпечити доступ українських товарів на європейський ринок. Маємо поступово підвищувати правову культуру та створювати необхідні передумови для подальшої інтеграції до Євросоюзу.
Віддає перевагу активним видам відпочинку. Давно захоплюється дайвінгом, приваблює його також пізнавальний туризм і фотографія.
Щаслива молода сім'я – Андрій Станіславович і дружина Тетяна Володимирівна – виховують двох чудових дітей: доньку Анну та сина Данила.
Життєве кредо: ''Non progredi est regredi'' – ''Ні кроку назад, тільки вперед!''Логос Україна         ШМАТЧЕНКО Валерій Михайлович         Зміст         ШЕМШУЧЕНКОЮрій Сергійович