ФАЙНГОЛЬД
Ірена Давидівна

ПАРТНЕР ПРАВНИЧОЇ КОМПАНІЇ
''ЮДІКАТ''


Народилася 21 вересня 1976 р. в м. Києві.
У 1993–1998 рр. навчалася на юридичному факультеті Міжнародного Соломонового університету.
У 1998–2000 рр. працювала на посаді юрисконсульта ТОВ ''Юридична фірма ''Юрконсалтинг''.
З 2000 по 2002 р. – помічник адвоката адвокатської компанії ''Правіс''.
З 2002 р. – партнер правничої компанії ''Юдікат''.
Одружена, виховує двох доньок – Софію та Поліну.
Партнери та співробітники правничої компанії ''Юдікат'' мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, багатосторонній досвід практичної юридичної діяльності та спеціалізуються в різних сферах юридичної практики; володіють великим досвідом ведення найрізноманітніших судових справ. Вони працюють за загальновизнаними міжнародними стандартами – це гнучкість прийнятих рішень, своєчасне виконання замовлень, сувора конфіденційність, висока якість юридичних консультацій, індивідуальний підхід до кожного клієнта, а також прийнятні умови оплати послуг.
Практичний досвід ведення судових справ по всій території України дозволяє вирішувати найпроблемніші питання.
Одним із напрямків діяльності правничої компанії ''Юдікат'' є надання послуг у сфері митних правовідносин – консультацій та правової допомоги з питань адміністративної відповідальності за порушення митних правил; оскарження рішень, дій чи бездіяльності митних органів та їх посадових осіб; повний попередній правовий аналіз зовнішньоекономічних контрактів; вирішення питань з митними органами стосовно оформлення товарів, які містять об'єкти інтелектуальної власності, а також консультування з питань митних режимів і процедур, платежів тощо.
Ці види послуг мають складну внутрішню структуру, специфічні механізми реалізації, що вимагає високого професіоналізму. Досвід роботи провідних українських і зарубіжних фірм свідчить: вирішення дуже складних питань силами лише того чи іншого підприємства не є ефективним; ці завдання можуть успішно реалізувати лише такі компанії як ''Юдікат''.
Сьогодення вимагає швидкого реагування на зміни у законодавстві, оскільки від правильності його застосування значною мірою залежить успіх підприємницької діяльності. Правнича компанія ''Юдікат'' забезпечує своїм клієнтам своєчасні та обґрунтовані корективи схем та процедур господарських відносин, залежно від змін чинного законодавства України або від ринкових тенденцій.
Правнича компанія ''Юдікат'' співпрацює з провідними українськими та зарубіжними компаніями, надає послуги середньому та малому бізнесу, фізичним особам. Її представники залучаються до співпраці з органами державної влади.
Основним напрямком діяльності партнера правничої компанії ''Юдікат'' І. Д. Файнгольд є послуги з правового супроводження питань, пов'язаних із оподаткуванням громадян та підприємств як на території України, так і за її межами.
Ірена Давидівна – висококваліфікований спеціаліст з питань захисту прав інтелектуальної власності; з 2004 р. вона представляє інтереси фармацевтичної компанії ''Наброс'' (Індія) на території України з питань захисту прав на знак для товарів і послуг тощо.
І. Д. Файнгольд має значний досвід правового супроводження питань, пов'язаних із регламентацією виборчого процесу в органи місцевого самоврядування та Верховну Раду України.


Партнери правничої компанії ''Юдікат'':
Артем Кисельов, Лариса Побережнюк, Ірена Файнгольд


Логос Україна         УЛЬЯНОВ Сергій Владленович         Зміст         ФОМІН Ігор Юрійович