УЛЬЯНОВ
Сергій Владленович

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ПРАВОВОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХИСТУ ВЛАСНОСТІ ГРУПИ
''ІНТЕРПАЙП''


Адвокат.

Народився 18 липня 1955 р. у Дніпропетровську в сім'ї юристів. Батько, В. В. Ульянов, був членом обласного суду Дніпропетровської області. Сергій з дитинства мав можливість спостерігати за роботою батька та його спілкуванням з колегами і друзями, майже кожний з яких мав відношення до юридичної професії. Можливо, тому у Сергія ніколи й не виникало сумнівів: право – це те, чим варто займатися у житті.
Сергій Ульянов служив у Збройних силах колишнього Союзу. Після звільнення в запас десять років працював на оперативно-слідчій роботі в органах внутрішніх справ. Нагороджений медаллю ''Десять років бездоганної служби''.
У 1988 р. Сергій Владленович закінчив Харківський юридичний інститут імені Ф. Е. Дзержинського за фахом ''Правознавство''.
У 1991 р., отримавши свідоцтво на право здійснення адвокатської практики, став адвокатом з такою спеціалізацією: правове забезпечення підприємницької та інвестиційної діяльності, корпоративне право.
У 2000 р. Сергій Владленович прийняв пропозицію очолити юридичний підрозділ групи ''Інтерпайп'' в м. Києві.
С. В. Ульянов у різні роки входив до складу наглядових рад таких підприємств, як ВАТ ''Лисичанськнафтооргсинтез'', ВАТ ''Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат'', ВАТ ''Нижньодніпровський трубопрокатний завод'', ВАТ НАСК ''Оранта'', АБСР ''Укрсоцбанк'', ЗАТ КБ ''Кредит-Дніпро'' та ін.
Юридична служба під керівництвом С. В. Ульянова, здійснює, зокрема, судовий захист права власності, інших прав інвесторів, оцінку юридичних ризиків у процесах реалізації інвестиційних проектів. На думку Сергія Владленовича, успішне виконання таких завдань потребує від юриста насамперед досконалого знання матеріального права, вміння правильно його застосовувати в межах наданих законодавством процесуальних прав та з урахуванням національної судової практики, міжнародного права, практики Європейського суду з прав людини.
Висока якість і результативність роботи служби, яку очолює Ульянов С. В., забезпечується не лише його особистим вкладом як фахівця та керівника, але й високим професіоналізмом усієї команди. Найбільш вагомий вклад в загальний успіх цієї команди вносять керівники управлінь департаменту М. В. Почекай, О. Ю. Морозюк та адвокати І. В. Любименко, О. П. Ткаченко, Т. Є. Шарахматова.
Одними з найбільш резонансних і складних судових справ, безпосередню участь у яких брали в інтересах інвесторів С. В. Ульянов та його колеги, є справи про законність приватизації ВАТ ''Нікопольський завод феросплавів''. Ці справи неодноразово розглядалися як господарськими судами, так і судами загальної юрисдикції в усіх інстанціях, включаючи Верховний Суд України. При цьому, висновки Верховного Суду України в основному підтвердили правильність правової позиції інвесторів.
Хоча Сергій Владленович й очолює правовий підрозділ великої компанії, головною для нього є не адміністративна, а безпосередньо юридична робота. Це виявляється, зокрема, у тому, що у складних справах він бере безпосередню участь у підготовці правової позиції та доводить її у суді.
С. В. Ульянов здійснював правове забезпечення реструктуризації кількох металургійних підприємств.
Сергій Владленович має досвід ефективної співпраці з провідними юридичними компаніями, які залучаються для вирішення найбільш складних питань.
Він бере участь у роботі міжнародних юридичних конференцій з питань захисту прав інвесторів.
Для С. В. Ульянова притаманні високий професіоналізм, креативне мислення, відповідальність, зваженість у прийнятті рішень, високі моральні та етичні якості.
Разом з дружиною Нелею Юріївною, з якою вже відсвяткував ''срібне весілля'', виховали сина Дмитра, що став продовжувачем династії юристів.
С. В. Ульянов у вільний від роботи час захоплюється рибалкою.
Логос Україна         УВАРОВ Олександр Миколайович         Зміст         ФАЙНГОЛЬД Ірена Давидівна