СКІЧКО
Ігор Васильович

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
КОМПАНІЇ ''ЛЕКСНАВІГАТОР''


Член Всесвітньої асоціації юристів та Асоціації правників України, суддя постійно діючого Третейського суду при асоціації ''Київтрансбуд''.

Народився 5 березня 1981 р. у м. Тернополі. Батьки – Василь Іванович та Людмила Іванівна – за фахом економісти.
Під час навчання у гімназії м. Черкаси найбільше подобався предмет ''правознавство''; вважав, що юридичні завдання набагато цікавіші за математичні. З відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (2002). Особливо запам'ятався викладач теорії і права О. І. Титарчук, який читав матеріал не по конспекту – лекції будував на життєвих прикладах.
Ігор Васильович працював слідчим прокуратури, помічником прокурора. Обіймав посади провідного юрисконсульта у приватних торгових та інвестиційних компаніях.
У 2004 р. разом з партнером Олександром Коробенком заснував юридичну компанію ''Лекснавігатор''. Успіхи чергувалися з програшами. Але, за переконанням Ігоря Скічка, головне – робити правильні висновки. Бо негативний результат – це також результат.
Компанія, в якій працюють досвідчені професіонали, що поєднали фундаментальну підготовку в різних сферах юриспруденції, за короткий час добре зарекомендувала себе на ринку юридичних послуг. Основна її діяльність спрямована на захист Клієнтів. Кожен напрямок забезпечується підтримкою юристів та адвокатів, які спеціалізуються в окремих галузях права.
''Лекснавігатор'' гарантує індивідуальний підхід до кожної конкретної ситуації та оптимальний результат вирішення проблеми. В особі компанії Клієнти знайдуть надійного партнера. Фірма успішно представляла інтереси ВАТ ''Кранобудівна фірма ''Стріла'' (м. Бровари), забезпечувала захист майнових прав ЗАТ ''Марс'', ТОВ ''Фірма Інор'' тощо.
До групи компаній ''Лекснавігатор'' також входять: Приватна виконавча служба, Лекснавігатор-Консалтинг, Лекснаві-гатор-Аудит; Київська ф'ючерсна біржа; Туристична компанія ''Крос''; постійно діючий Третейський суд при асоціації ''Київтрансбуд''.
Компанія здійснює організацію та проведення загальних зборів; аналіз документів, що підтверджують корпоративні права клієнта; підготовку висновків з питань корпоративних прав клієнта; юридичний супровід передачі та відступлення корпоративних прав; судовий захист порушення корпоративних прав; розробку схем і механізмів оптимального корпоративного управління; оскарження рішень органів управління товариств; реєстрацію підприємств усіх форм власності; реєстрацію благодійних організацій; юридичний аудит, правову експертизу договорів, наказів, інструкцій, ділової переписки та іншої документації підприємства; правовий супровід певної угоди або конкретного проекту; моніторинг законодавства тощо.
Юридичний консалтинг: реєстрація фірм, філіалів і представництв, приватних підприємців, некомерційних і громадських організацій, реєстрація змін і доповнень в установчі документи; ліквідація фірм; сприяння в отриманні ліцензій, сертифікатів, інших дозвільних документів.
Фінансовий та інвестиційний консалтинг: допомога в отриманні кредитів фізичним та юридичним особам; бухгалтерський облік і аудит; податковий консалтинг; оцінка ринкової вартості бізнесу; експертиза інвестиційних проектів.
Представницький і маркетинговий консалтинг: імідж-консалтинг, у т. ч. політичний; проведення РR-компанії і рекламних компаній.
Приватна виконавча служба здійснює: представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної виконавчої служби; супровід виконання та контроль за виконанням органами державної виконавчої служби рішень судів і виконавчих документів; аналіз доцільності стягнення; перевірку майнового стану боржника; захист порушених прав сторін виконавчого провадження.
На переконання Ігоря Васильовича, формула особистого успіху складається з обізнаності, чесності, впевненості та взаємоповазі. Найбільш гостра проблема в правовому полі України – недосконалість судової системи, яку необхідно реформувати. Щонайперше необхідно прийняти зміни до законів, які регулюють відносини власності.
Одружений, виховує сина.
Життєве кредо: ''Знайди собі улюблену роботу, і в тебе не буде робочих днів!''.
Захоплюється гірськими лижами та музикою. Великі релігійні свята прагне зустрічати у сімейному колі.
Логос Україна         СЕРЕДА Григорій Порфирович         Зміст         СТАВНІЙЧУК Марина Іванівна