САРАНЮК
Василь Іванович

ГОЛОВА ЯРЕМЧАНСЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБАСТІ


Заслужений юрист України.

Народився 13 січня 1961 р. у селі Сабадаш Жашківського району Черкаської області в сім'ї селян. Батьки з раннього дитинства прагнули виховати сина чесною, справедливою, працьовитою, доброзичливою людиною. Саме ці риси Василь Саранюк зберіг та розвинув у собі і цінує в оточуючих.
Після закінчення середньої школи в 1976 році вступив на денне відділення Київського автотранспортного технікуму, де здобув фах техніка-механіка автомобільного транспорту.
З 1980 р. до 1982 р. служив у лавах Збройних Сил СРСР. Звільнившись у запас, вступив на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шев-ченка, який закінчив у 1987 році.
Після отримання диплому правознавця був направлений на роботу до прокуратури Миколаївської області, де три роки працював на посаді слідчого, рік – на посаді помічника прокурора району та ще три роки – прокурором відділу прокуратури області. У січні 1994 року був переведений на посаду прокурора відділу з питань участі прокурорів у арбітражному судочинстві цивільно-судового управління Генеральної прокуратури України.
Указом Президента України від 12.06.1996 р. В. І. Саранюка призначено на посаду судді Арбітражного суду міста Києва. Склавши присягу судді, приступив до роботи по здійсненню правосуддя, реалізуючи свій потяг до утвердження власною працею справедливості, правди.
Професіоналізм, прагнення до постійного, само-вдосконалення, такі життєві пріоритети як справедливість та людяність у спілкуванні та стосунках з оточуючими, принесли визнання та повагу колег, юридичної спільноти.
У липні 2002 року В. І. Саранюка призначено на посаду заступника голови Господарського суду міста Києва, яку він обіймав до 2007 року. Згодом, за вибором колективу та за рішенням Ради суддів України Василь Саранюк очолив Господарський суд міста Києва.
Його стаж роботи за фахом складає 25 років, з яких 11 років – на суддівській роботі. Має 2-й кваліфікаційний клас судді.
Василь Іванович Саранюк удостоєний багатьох відзнак. Зокрема, з нагоди 10-ї річниці утворення системи арбітражних судів України йому оголошено Подяку Голови Вищого арбітражного суду України. З нагоди святкування Дня працівників суду – оголошено Подяку Голови Київської міської держадміністрації з врученням цінного подарунку. Указом Президента України від 20.01.06 р. В. І. Саранюку присвоєно почесне звання ''Заслужений юрист України''.
Одружений. Дружина Таїсія Володимирівна є надійною опорою та вірною подругою на життєвому шляху. У 2007 році подружжя відзначило 20-ту річницю спільного життя. Василь Іванович та Таїсія Володимирівна виховують сина Олександра та доньку Анну.
Великим захопленням Василя Івановича є подорожі. Саме вони, як ніщо інше, допомагають йому через пізнання навколишнього світу пізнати себе.
Цей одвічний поклик душі відображений у словах великого філософа-мандрівника Григорія Сковороди:

Іти, іти, без цілі і мети,
Вбирати в себе вітер і простори,
І ліс, і лан, і небо неозоре,
Душі лише співать: ''Цвіти, цвіти''!
Аж власний світ у ній почне рости,
В якому будуть теж сонця і зорі,
І тихі води, чисті і прозорі
...


Безумовно, невипадковим є і те, що улюбленим висловом Василя Саранюка, його життєвим кредо стали слова: ''Хто йде, той і шлях здолає''.


Голова суду з помічниками
Логос Україна         СВИРИДА Теодозій Йосифович         Зміст         СВІНЦІЦЬКИЙ Анатолій Володимирович