СВІНЦІЦЬКИЙ
Анатолій Володимирович

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР УНІВЕРСТАЛЬНОЇ
ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ ''ЕСТОППЕЛЬ''


Заслужений юрист України.

Народився 17 вересня 1963 р. у селі Врублівка на Житомирщині.
Шлях у трудове життя розпочав у 1980 р., після закінчення школи на рідній, дорогій серцю житомирській землі. Опановував креслярську справу в інституті ''Гіпрогромадпромбуд'' м. Житомира та ази шліфувальника на Романівському склозаводі Житомирської області.
Школою гарту, самодисципліни стала служба у Збройних Силах колишнього Радянського Союзу.
У 1989 р. закінчив юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка.
Захоплення юридичними науками спонукало Анатолія Володимировича продовжити навчання в аспірантурі Інституту держави і права НАН України. Проте бажання застосувати свої знання на практиці переважили наміри наукової діяльності. Отож, починаючи з 1992 р., він по крупинці накопичує свій професійний досвід, працюючи юрисконсультом у різних банківських установах, пізніше – директором департаменту права, віце-президентом та заступником голови правління АКБ ''Правекс-Банк''.
У 1998 р. А. В. Свінціцький очолив універсальну юридичну компанію ''Правекс-Естоппель''. Як генеральний директор проявив себе талановитим керівником, здібним організатором. У свою команду запросив кваліфікованих, з досвідом спеціалістів: юристів, економістів, адвокатів зі слідчих, судових, судово-виконавчих та податкових структур. Кожен із них привніс в роботу невичерпну енергію, новаторські ідеї, ентузіазм та ініціативу.
За короткий термін ''Правекс-Естоппель'' стала одним із лідерів на ринку надання юридичних послуг; ефективно працює в усіх регіонах України, а також з іноземними юридичними і фізичними особами. Користується заслуженим авторитетом у судових установах, органах державної влади; має стабільно високий рейтинг серед столичних юридичних фірм (рейтинг популярності щорічно проводить видавництво ''Юридична практика'').
Компанія ''Правекс-Естоппель'' пропонує широкий спектр юридичних послуг в усіх галузях права. Зокрема, надає послуги клієнтам щодо стягнення боргів з дебіторів усіх форм власності. Кожен із співробітників має свою спеціалізацію, що дозволяє ефективніше вести конкретні справи.
А. В. Свінціцькому вдалося перетворити компанію на потужний інтелектуальний центр, до якого входять прекрасні фахівці.
Анатолій Володимирович щоденно намагається конкрет-ними, виваженими рішеннями та рішучими діями всіляко підтримувати надійність і стабільність своєї фірми, продовжувати добрі традиції та започатковувати нові.
Він обіймає також посаду заступника голови правління акціонерно-комерційного банку ''Правекс-Банк'', де блискуче вирішує важливі правові питання; виконує обов'язки генерального директора компанії ''Ельдорадо'' та низки громадських організацій. Зокрема, у 1999 р. за його активної участі створено міжнародну громадську організацію ''Ліга захисту прав платників податків'', де він є членом ради та виконавчим директором.
А. В. Свінціцький завжди дотримується життєвого кредо: ''Порядність та професійність''. Саме це, на переконання Анатолія Володимировича, основа успіху у будь-якій справі.
У Анатолія Свінціцького день розписаний по хвилинах. Але, незважаючи на велику зайнятість, він, як справжній життєлюб, знаходить час для улюблених занять - футболу та політології, а також для написання дисертації.
Тільки таким одержимим людям сприяє удача, бо вони є лідерами, ведуть за собою інших.
Найвідповідальнішим же заняттям Анатолій Володими-рович вважає виконання батьківських обов'язків. Разом з дружиною Надією виховують сина Володимира. Для подружжя він є радістю, джерелом натхнення.
Витримати шалений ритм життя А. В. Свінціцькому допомагають оптимізм, почуття гумору, підтримка друзів та колег по роботі, любов сім'ї. Невичерпний заряд енергії отримує Анатолій Володимирович після кожної зустрічі з мамою Любов'ю Степанівною, яка живе у селі.
Співробітництво з ''Естоппель'' надійно захистить вас і ваш бізнес від можливих неприємностей і непорозумінь, які виникають через порушення ваших прав та інтересів.
Логос Україна         САРАНЮК Василь Іванович         Зміст         СЕМЕРАК Олександр Созонович