САМОХВАЛОВ
В'ячеслав Вікторович

ГОЛОВА РАДИ ЗАСНОВНИКІВ ПРАВНИЧОЇ
ФІРМИ ''САМОХВАЛОВ ТА ПАРТНЕРИ''


Народився 8 травня 1976 р. у м. Прилуки Чернігівської області.
У 1998 р. з відзнакою закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю ''Правознавство''. Отримав ступінь магістра. Не полишаючи навчання, стажувався в Сполучених Штатах Америки
(1996 р.), де переймав досвід авторитетних західних юридичних фірм.
Кар'єру правника розпочав у 1993 р. в одній із провідних вітчизняних юридичних фірм – ''Юріс''.
Протягом 1998–2001 рр. в Академії праці та соціальних відносин викладав основи Римського приватного права та Конституційне право України
У 1998–2006 рр. – аспірант Інституту держави і права імені В. М. Корецького при Національній академії наук України. Захистив дисертацію на тему ''Законність та справедливість'' на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук.
Головний напрям наукових досліджень – історія держави і права України, Конституційне право, історія Римського приватного права.
Автор та співавтор низки наукових праць, серед них – чотирьох книг і більше десятка наукових статей: ''Межі державної влади'' (2001), ''Енциклопедія законодавства'' (2003), ''Правові проблеми влади'' (2006), ''Принципи та вимоги законності у правозастосуванні'' (2005) та ін.
У 2005 р. заснував правничу фірму ''Самохвалов та партнери''. До компанії входять: В'ячеслав Самохвалов (голова ради засновників), Стефан Решко (партнер), Володимир Леута (партнер-директор), Михайло Пеньківський (партнер), Віктор Лисий (партнер), Артем Кохно (партнер).


Команда правничої фірми ''Самохвалов та партнери''


Фірма спеціалізується на корпоративному, господарському, цивільному, земельному і міжнародному праві та сімейних правовідносинах. За порівняно невеликий період свого існування завойовано заслужений авторитет серед юридичних компаній. Зокрема, у 2006 р. фірма стала одним із переможців рейтингу ''Правничі фірми України 2006. Вибір клієнта''. Правники з компанії ''Самохвалов та партнери'' за свою роботу також неодноразово нагороджені авторитетними державними та недержавними організаціями – Спілкою юристів України, Третейським судом України тощо.
В. В. Самохвалов успішно займається меценатською та благодійною діяльністю. Зокрема, під його патронатом було надруковано більше п'яти науково-практичних видань. Також за підтримки В'ячеслава Вікторовича цього року у світ вийшла серія книжок, що присвячена юридичній професії у сфері спорту: ''Словник зі спортивного права'' та ''Збірник антидопінгового законодавства''.
Життєве кредо: ''Головне для підтримання професійної форми – це самодисципліна; навчання має тривати щоденно, до цього спонукає саме життя, розвиток суспільних процесів та, звичайно, законодавець''.
Знаменита династія юристів Самохвалових. Її глава – Віктор Панасович – голова Третейської палати України.
Дружина В'ячеслава Вікторовича Тетяна Володимирівна – нотаріус Київського міського нотаріального округу. Син В'ячеслав народився в день юриста (8 жовтня). Судячи зі знаковості цієї дати, батьки сподіваються, що він продовжить славну династію роду Самохвалових.
Улюблений вислів: ''Закони марно існують для тих, хто не має мужності захищати їх''.
Логос Україна         САМОХВАЛОВ Віктор Панасович         Зміст         СВИРИДА Теодозій Йосифович