САКСОНОВА
Жанна Миколаївна

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ПРАВЛІННЯ,
ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ПРАВА
АКБ ''ПРАВЕКС-БАНК''


Народилася 10 травня 1971 р. в містечку Демидівка, що на Рівненщині.
Батьки Жанни Миколаївни – сільські інтелігенти. Батько Микола Михайлович народився у селі Пляшева Радивилівського району, яке було свідком знаменитої Берестецької битви. Він все своє життя присвятив вихованню дітей – працював майстром виробничого навчання в Демидівському вищому професійному училищі № 25. Нині він на заслуженому відпочинку, але завжди готовий допомогти і порадити учням та майстрам.
Мама Людмила Василівна – педагог за освітою, викладач хімії та агрономії. Працювала заступником директора Демидівського вищого професійного училища № 25. Ця добра, привітна жінка з роду Вознюків та Цалап'юків, які завжди були гарними господарями та ремісниками (дід Василь Вознюк був знаний коваль на всю округу, мав сертифікат Речі Посполитої на право підковувати військових коней). Людмила Василівна зараз працює викладачем цього навчального закладу, за роки своєї трудової діяльності удостоєна медалі ''За трудову доблесть'', звання ''Відмінник освіти України'' та ''Методист-викладач вищої категорії''.
Микола Михайлович та Людмила Василівна виховали двох прекрасних дітей – Жанну та Оксану. Доньок вчили бути працелюбними та наполегливими. Молодша донька, Оксана Миколаївна – кандидат економічних наук, працювала економістом Міністерства екології та природних ресурсів України, пізніше – помічником голови правління НАК ''Нафтогаз України''. Нині очолює приватне підприємство.
Жанна Миколаївна після закінчення Демидівської середньої школи зі срібною медаллю у 1988 р. вступила на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка.
Трудову діяльність молодий юрист розпочала у 1994 р. на посаді старшого юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи департаменту права Служби правового забезпечення діяльності АКБ ''Правекс-банк''. Жанна Миколаївна швидко накопичувала свій професійний досвід у цій фінансовій установі.
У серпні 1998 р. Жанна Миколаївна була призначена начальником відділу претензійно-позовної роботи департаменту права Служби правового забезпечення діяльності АКБ ''Правекс-банк''.
Із серпня 2003 р. – директор департаменту права вищеназваної Служби.
З липня 2005 р. – заступник голови правління АКБ ''Правекс-банк''.
Ж. М. Саксонова забезпечує оперативний контроль і координацію діяльності департаменту права Служби правового забезпечення діяльності банку, а саме: претензійно-позовну, договірну роботу, роботу з контролюючими та правоохоронними органами, правове забезпечення банківських операцій та господарської діяльності. Вона професійно і відповідально ставиться до виконання своїх посадових обов'язків, уміло та оперативно вирішує складні питання.
Жанна Миколаївна чудово поєднує здібності керівника-організатора та юриста. Вона перетворила департамент права АКБ ''ПРАВЕКС-БАНК'' в єдину творчу сім'ю фахівців з невичерпною енергією, новаторськими ідеями, ентузіазмом та ініціативою; тут працюють досвідчені й кваліфіковані спеціалісти з досвідом роботи у судових, господарських, судово-виконавчих, податкових та інших структурах.
Жанна Саксонова конкретними, виваженими рішеннями, рішучими діями повсякчас підтримує надійність і стабільність банку, продовжує закладені добрі традиції та започатковує нові. І як результат її плідної праці, зусиль – департамент права є одним із найголовніших і найкращих підрозділів банку.
Як керівник, вона завжди має бути на висоті. Тому постійно підвищує свій професійний рівень, відстежує зміни у законодавстві України, використовує передові досягнення у практичній діяльності.
Жанна Миколаївна вміло здійснює суддівську практику в постійно діючому незалежному третейському суді при ВГО ''Ліга юридичного захисту інтересів споживачів''.
Цій чудовій, невтомній жінці витримати напружений ритм діяльності допомагають оптимізм, відданість та повага друзів і колег А скільки у неї ще нереалізованих задумів, ідей! Отож можна стверджувати, що вона підкорить ще не одну трудову вершину.
Попри велику зайнятість, Ж. М. Саксонова знаходить час для улюблених занять. Одне із головних хобі – подорожі країнами світу та Україною.


Логос Україна         РУСАНОВ Геннадій Вікторович         Зміст         САМОХВАЛОВ Віктор Панасович