РУСАНОВ
Геннадій Вікторович

ДИРЕКТОР МПП ''ЮРИДИЧНА ФІРМА ''АВЕЛЬ''

Адвокат, член Асоціації правників України.

Народився 2 грудня 1964 року в м. Харкові. Після закінчення школи працював у різних сферах народного господарства, а майже десять років життя – упродовж 1989–1997 рр., віддав такій нелегкій, але потрібній і почесній службі в органах МВС.
Незважаючи на службові та родинні клопоти, Геннадій Вікторович все ж вирішив поглибити свою освіту, здобути юридичні знання, яких інколи так не вистачало йому в роботі. Адже в процесі трудової діяльності, та й в повсякденному житті постійно виникали питання, у вирішенні яких потрібні певні навички, уміння володіти собою. Не завжди Г. В. Русанов міг впоратися з ними без сторонньої допомоги. Тож у 1992 році вступив до Харківського юридичного інституту. Навчатися інколи доводилося нелегко. Адже бракувало часу на підготовку до здачі екзаменів на сесіях. І все ж він здобував знання із задоволенням. Та й викладачі вміли зацікавити студентів, допомогти їм справитися з поставленими перед майбутніми юристами завданнями.
Юриспруденція подобалася Геннадію Вікторовичу ще зі шкільних років. Також з кожним роком навчання в інституті, який потім був переіменований в академію Геннадій Русанов все більше закохувався у свій фах – юриспруденцію, що вимагала постійного підвищення рівня підготовки, самовдосконалення. Геннадій Вікторович пізнавав багато нового, спілкуючись із різними цікавими людьми.
Відразу по закінченні академії, у 1998 році, Геннадій Русанов влаштувався на роботу за спеціальністю – юристом Управ-ління будівництва в Криму адміністрації Президента Росії. Кожен його день був наповненим змістом життя, молодий фахівець відчув, що його праця потрібна людям. І тому вона приносила йому справжнє задоволення.
Пропрацювавши на цій посаді понад п'ять років, Г. В. Русанов вирішив спробувати свої сили у юридичному бізнесі і тому у вересні 2003 р. створив власне мале приватне підприємство ''Юридична фірма ''АВЕЛЬ''.
Сфера діяльності цієї компанії досить широка. Адже вона надає юридичні послуги з усіх галузей права підприємствам, установам, фірмам усіх форм власності, а також громадянам. Поле її компетенції – господарське, цивільне, корпоративне, сімейне, спадкове, земельне, адміністративне, житлове, трудове, а також зовнішньо-економічна діяльність, питання приватизації, інвестування. Крім того, юридична фірма ''Авель'' веде судові справи, де вирішуються спори щодо забезпечення господарської діяльності підприємств, займається комплексним юридичним обслуговуванням компаній, представляє в суді усіх ланок інтереси юридичних і фізичних осіб.
Робота не з легких. Проте Геннадій Вікторович разом зі своїми співробітниками справляється з нею успішно. Адже ще на початку своєї юридичної практики Г. В. Русанов звик із задоволенням братися за будь-яку роботу. Кожна нова справа є для нього кроком до самовдосконалення. Незважаючи на велику завантаженість на роботі Геннадій Вікторович знаходить час і на громадську діяльність. Він є депутатом Сімеїзької селищної ради. А в 2007 році спробував свої сили і як юрист-теоретик, опублікувавши статтю ''Інвестиційна діяльність у Криму'' в розділі ''Економічна і регіональна політика'' журналу ''Чорноморська безпека''.
І все ж основна його діяльність – допомагати людям вирішувати їхні проблеми. Геннадій Вікторович вважає, що бути хорошим юристом – значить за будь-яких обставин людяно ставитися до своїх клієнтів, а ще знаходити вихід із навіть найскладніших ситуацій, бо безвихідних ситуацій не буває. Тому й за життєве кредо обрав досить влучний вислів: '' Самовдосконалення – шлях до успіху''.
Та, безперечно, у професійні досягнення Г. В. Русанова значний внесок зробили і представники його сімейного тилу: дружина Оксана Миколаївна та сини – старший Сергій і молодший Андрій, без яких він не уявляє свого життя. Сергій у 2007 році з відзнакою й золотою медаллю закінчив середню школу та, продовжуючи справу батька, вступив до Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.Логос Україна         РИЖИЙ Володимир Іванович         Зміст         САКСОНОВА Жанна Миколаївна