РЕЗНІКОВ
Олексій Юрійович

ПАРТНЕР ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ
''МАГІСТР & ПАРТНЕРИ''


Заслужений юрист України. Член громадської ради при Державній судовій адміністрації; член громадської колегії при Міністерстві юстиції України; член правління Асоціації правників України.

Народився 18 червня 1966 р. у Львові. Служив в армії. Трудову діяльність розпочинав фрезерувальником у виробничому об'єднанні ''Кінескоп''. У 1991 році отримав диплом з відзнакою про закінчення Львівського державного університету ім. І. Франка за фахом правознавство. Працював директором брокерської фірми (пізніше – товариства) ''Галицькі цінні папери'', заступником голови Центру розвитку українського законодавства. Свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності одержав у 1994 р.
З 1999 р. – партнер адвокатської компанії ''Правіс''. Основні напрями роботи: юридична практика, вирішення судових спорів, господарське, цивільне, приватизаційне, податкове право. У 2004 р. обраний керуючим партнером, пізніше – старшим партнером адвокатського об'єднання ''Адвокатська компанія ''Резніков, Власенко і партнери''. За рейтингом газети ''Юридична практика'' адвокатська компанія ''Резніков, Власенко та партнери'' неодноразово входила до десяти найкращих юридичних компаній України (2005 р. – 4 місце). О. Ю. Резніков, згідно з рейтингом названого видання, входить до найвідоміших юристів України. З березня 2006 р. – партнер юридичної фірми ''Магістр & Партнери'', яка допомагає міжнародним і національним компаніям розвивати бізнес на території України, Росії та інших країн СНД. В офісах компанії в Москві та Києві працює більше 85 юристів, які надають консультації клієнтам різних галузей промисловості, включаючи банківську справу, машинобудування, енергетику, нафтову та газову промисловість, телекомунікації, металургію і страхування. Фірма також співпрацює з державними органами та міждержавними організаціями, зокрема Міжнародним арбітражним судом (ІСС, Париж), Світовим банком та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).
Якість роботи компанії у сфері цінних паперів, у галузі фінансів і банківської справи, корпоративного і комерційного права, міжнародної торгівлі, злиття і поглинання, нерухомості і податкового права неодноразово визнавалася міжнародними довідниками – Chambers Clobal, European Legal 500, IFLR та іншими.
У 2006 р., після злиття з українським адвокатським об'єднанням було підписано угоду про створення альянсу з російською юридичною компанією Legas, яка спеціалізується на судовій практиці.
О. Ю. Резніков – учасник багатьох резонансних судових справ, наприклад: представництво та захист інтересів кандидата на пост Президента України В. Ющенка у Верховному Суді щодо визнання виборів Президента України недійсними; правове забезпечення та представництво інтересів консорціуму ''Інвестиційно-металургійний союз'' у справі про законність приватизації ВАТ ''Криворіжсталь''; представництво та захист інтересів російської телекомунікаційної компанії МТС; правове забезпечення та представництво інтересів суб'єктів виборчого права–кандидатів у народні депутати О. О. Жира та І. Я. Гаврилюка; правове супроводження справи з обвинувачення першого заступника голови НБУ В. О. Бондаря; захист інтересів ЗАТ ''Газтранзит'' у справі про визнання недійсним рішення податкової інспекції з нарахування ПДВ; захист інтересів одного з найбільших українських операторів мобільного зв'язку ''UMC'' у суперечці з податковою інспекцією про включення пенсійного збору в базу оподатковування податку на додану вартість; правове забезпечення та представництво інтересів ПФК ''Придніпров'я'', пов'язаних з приватизацією ВАТ ''НЗФ'' тощо.
Брав активну участь у розробці законопроектів ''Податковий кодекс України'', ''Про адвокатську діяльність та адвокатуру в Україні''.
Олексій Резніков входить до складу авторитетних професійних організацій: член правління Асоціації юристів України; заступник голови Суспільної колегії при Державній судовій адміністрації України; член Суспільної колегії при Міністерстві юстиції України.
У минулому член наглядової ради Ощадного банку України.
Для О. Ю. Резнікова притаманні комунікабельність, впевненість, висока відповідальність за результати професійної діяльності, неухильне додержання правил адвокатської етики.
Захоплюється дайвінгом, парашутним та гірськолижним спортом.
Логос Україна         РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович         Зміст         РИЖИЙ Володимир Іванович