РАЗВАДОВСЬКИЙ
Віктор Йосипович

РАДНИК ГОЛОВИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ
АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ


Заслужений юрист України, генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, державний службовець І рангу, народний депутат України ІІІ та ІV скликання, почесний працівник Міністерства внутрішніх справ України, почесний працівник Державної податкової адміністрації України, кавалер ордена князя Володимира, нагороджений вогнепальною зброєю Президента України.

Народився 3 червня 1959 р. у місті Дзержинську Житомирської області в багатодітній родині. Його життєвий шлях був нелегким. У дев'ять років осиротів; виховувався у школі-інтернаті.
З 1977 по 1987 р. служив у Збройних силах, брав участь у бойових діях в Республіці Афганістан. Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, де проявив мужність та вміння орієнтуватися у складній обстановці.
У 1987 р. відряджений для проходження служби в органи внутрішніх справ. У 1989 р. закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, пізніше – аспірантуру цього престижного навчального закладу.
Обіймав посади державтоінспектора, старшого інспектора, заступника начальника відділу, начальника відділу ДПС управління ДАІ УВС м. Києва. У липні 1992 р. призначений заступником начальника ДАІ ГУВС м. Києва. У грудні 1996 р. призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління податкової поліції ДПА України.
У 1998 р. В. Й. Развадовський став народним депутатом України. Був заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. 31 березня 2002 р., набравши найбільшу кількість голосів в Україні, понад 119 тис., був удруге обраний народним депутатом України (виборчий округ № 69 Житомирської області).
Віктор Йосипович сам себе ''створив'', сягнувши вершин у житті, бо є цілеспрямованою, творчою, доброю і мудрою людиною. Він – один із тих політиків, хто повною мірою усвідомив, що романтичний період розвитку нашої держави минув і настав час прагматиків, які не на словах, а на ділі відстоюють національні інтереси, бачать прорахунки й шляхи виходу з кризи. Зробив вагомий внесок у створення, опрацювання і прийняття Кримінального кодексу, багатьох важливих законодавчих актів з питань роботи правоохоронних органів. За час праці у Верховній Раді України проявив себе як фахівець у питаннях регламенту та законодавчих актів, беручи активну участь у вирішенні організаційних питань, вдосконаленні податкового та кримінального законодавства.
В. Й. Развадовський – один із організаторів податкової міліції України, а також її спеціального підрозділу фізичної охорони ''Альфа''.
Виступає за самостійну, незалежну Україну, де мають оберігатися основні людські та демократичні цінності, реалізовуватися гасло ''Держава для народу, а не народ для держави''.
Зміст життя генерала Віктора Развадовського – допомагати людям, робити їм добро. Цій благородній меті присвячена благодійницька діяльність.
Він – автор понад 30 наукових та навчально-методичних праць.
Нагороджений найвищою відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – ''Хрестом Слави'', медаллю ''За працю і звитягу'', нагородою Президента України – іменною вогнепальною зброєю.
Доля подарувала йому доньку Маргариту, яка, на ''відмінно'' закінчивши ліцей при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, вирішила піти батьковою стежкою. Вступила на юридичний факультет цього ж університету, блискуче навчалась та отримала диплом з відзнакою. Продовжила навчання в аспірантурі рідного факультету, здобула вчений ступінь – кандидат юридичних наук.


Донька Маргарита та онук
Развадовський Артур Сергійович
Логос Україна         ПУХТИНСЬКИЙ Микола Олександрович         Зміст         РЕЗНІКОВ Олексій Юрійович