ПОЛІЩУК
Олег Васильович

ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ
ПРЕТЕНЗІЙНО-ПОЗОВНОЇ РОБОТИ ТА
КООРДИНАЦІЇ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ВІДОКРЕМЛЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ
ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ З ПРАВОВОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДП НАЕК ''ЕНЕРГОАТОМ''


Адвокат.

Народився 24 квітня 1975 р. в м. Києві.
Після середньої школи здобував спеціальну технічну та вищу освіту. У 1994 р. Олег Поліщук закінчив Київський радіомеханічний технікум. Перші трудові кроки розпочинав у підприємницькій сфері: з 1994 по 1998 р. працював директором приватного підприємства ''Алдара''.
У 1998 р. Олег Васильович вступив на юридичний факультет Київського інституту туризму, економіки і права (у 2003 р. перейменований в Університет туризму, економіки і права).
З 1998 по 2000 р. – юрисконсульт науково-виробничого приватного комерційного підприємства ''Салзар'', згодом – юрисконсульт ТОВ ''Спільне українсько-бельгійське підприємство ''Каскад''.
Із 2001 по 2003 р. працював у Державному підприємстві ''Енергоринок'' юрисконсультом, юрисконсультом 2 категорії, юрисконсультом 1 категорії відділу претензійно-позовної роботи департаменту з правового забезпечення.
У жовтні 2003 р. обійняв посаду провідного юрисконсульта відділу претензійно-позовної роботи департаменту з аналізу активів та пасивів дирекції з фінансів Державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія ''Енергоатом''.
У січні 2004 р. О. В. Поліщук переведений на посаду провідного юрисконсульта (керівника) групи претензійно-позовної роботи відділу захисту майнових прав Клірингового центру ДП НАЕК ''Енергоатом''.
З квітня 2004 р. – начальник відділу захисту майнових прав Клірингового центру ДП НАЕК ''Енергоатом''; з березня 2005 р. – начальник відділу забезпечення виконання судових рішень та банкрутства Дирекції з правового забезпечення ДП НАЕК ''Енергоатом''.
У квітні 2007 р. О. В. Поліщук переведений на посаду директора департаменту організації претензійно-позовної роботи та координації правового забезпечення відокремлених підрозділів Виконавчої дирекції з правового забезпечення ДП НАЕК ''Енергоатом''. До складу департаменту входять: відділ ведення претензійно-позовної роботи, відділ виконання судових рішень та банкрутства, відділ координації роботи з відокремленими підрозділами.
Головні завдання департаменту – організація та здійснення правового захисту порушених прав та інтересів Компанії; організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню норм діючого законодавства Компанією та відособленими підрозділами в частині здійснення претензійно-позовної роботи; здійснення методичного керівництва правовою роботою у відокремлених підрозділах ДП НАЕК ''Енергоатом''; розробка та внесення на розгляд керівництва Компанії пропозицій щодо її вдосконалення, організації та проведення обміну досвідом роботи.
ДП НАЕК ''Енергоатом'' – найбільший виробник електричної енергії в Україні. На атомних станціях, які входять до її складу, виробляється понад 50% всієї електричної енергії в Україні. Компанія має стратегічне значення для економіки держави.
Олег Поліщук отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю за номером 1961. Спеціалізація: цивільне право і процес, господарське право і процес, банкрутство, податкове, сімейне право, зовнішньоекономічні відносини, міжнародне приватне право, корпоративне, екологічне право.
Має великий досвід представництва інтересів у судах, господарських судах, вищих судових інстанціях України, у міжнародних комерційних арбітражах Києва та Москви, у судових інстанціях країн СНД, зокрема в Росії (Москва, Санкт-Петербург), Білорусі, Молдові.
О. В. Поліщук – автор низки статей з проблемних правових питань у провідних виданнях: ''Юридична практика'', ''Юридична газета'', ''Юридичний журнал'', ''The Ukrainian Journal of Business Law'' тощо.
За високий професіоналізм, сумлінне ставлення до своєї справи нагороджений Подякою та Почесними грамотами ДП НАЕК ''Енергоатом''.
Одружений. Дружина – Вікторія Володимирівна. Подружжя виховує чотирирічну доньку Мирославу.
Життєве кредо: ''Закон понад усе!''.
Логос Україна         ПОДОРОГА Віктор Миколайович         Зміст         ПОЛУДЬОННИЙ Микола Миколайович