ПЛЯШКОВ
Олександр Миколайович


ПРОКУРОР м. АЛЧЕВСЬКА ЛУГАНСЬКОЇ
ОБЛАСТІ, СТАРШИЙ РАДНИК ЮСТИЦІЇ


Народився 18 травня 1953 р. у м. Красний Луч Луганської області у сім'ї робітника.
Батько, Микола Іванович, працював гірничим робочим на шахті ''Краснолучська''. Помер у 1992 р. Мати, Ганна Ільївна, працювала швачкою на Краснолучанському рудоремонтному заводі. Нині на пенсії.
Після закінчення у 1969 р. загальноосвітньої школи продовжив навчання в Штеровському енергетичному технікумі, де отримав диплом за спеціальністю ''Технік-електрик''.
Був призваний до лав Збройних Сил колишнього Союзу – службу проходив у прикордонних військах Середньо-азіатського прикордонного округу.
Після демобілізації з армії працював секретарем комітету комсомолу професійно-технічного училища №17 міста Красний Луч.
У 1977 р. вступив до Харківського юридичного інституту імені Ф. Е. Дзержинського на прокурорсько-судовий факультет. Престижний навчальний заклад за спеціальністю ''Правознавство'' закінчив у 1981 р.
Професійну діяльність розпочинав в органах прокуратури рідного міста – протягом 1981–1986 років обіймав посади старшого слідчого, слідчого по особливо важливих справах.
З 1986 по 1989 рр. – заступник прокурора м. Лисичанська Луганської області.
З 1989 по 1996 рр. – прокурор м. Первомайська Луганської області.
Протягом 1996–2000 рр. обіймав посаду прокурора місті Стаханова Луганської області.
З 2000 р. і по теперішній час – прокурор м. Алчевська Луганської області.
Почесний працівник прокуратури. Лауреат III Всеукраїнського конкурсу на краще професійне досягнення ''Юрист року'' у номінації ''Прокурор'' за підсумками 2002 р.
Одружений. Дружина Ольга Миколаївна – вчитель математики.
Старша донька Катерина народилася у 1981 р. Закінчила Харківську національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого (2004). Нині Катерина Олександрівна працює помічником прокурора Ленінського району Луганської області.
Молодша донька Олена навчається стаціонарно на другому курсі Харківської національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.
Життєве кредо: ''Справедливість у всьому!''.
Улюблений вислів: ''На Бога сподівайся, а на себе покладайся''
.


Олександр Миколайович з родиною
Логос Україна         ПІЦАН Ольга Миколаївна         Зміст         ПОБІРЧЕНКО Ігор Гаврилович