ПІЦАН
Ольга Миколаївна


ПРЕЗИДЕНТ АСОЦІАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВ
''ФІНАНСОВО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА
''РАРИТЕТ''


Заслужений юрист України. Заступник голови Союзу юристів України, член Всесвітньої Асоціації юристів, член координаційної ради Міжнародного союзу юристів – голова ревізійної колегії, перший заступник голови Конгресу ділових жінок України

Народилася 18 червня 1952 р. в м. Барановичі (Білорусь).
У 1981 р. закінчила з відзнакою технікум готельного господарства і почала працювати в системі Київського об'єднання Держкомінтуристу СРСР.
У 1988 рр. закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
З 1988 по 1994 рр. працювала в Українській республіканській Раді по туризму та екскупсіям на посаді керівника управління договорно-правової роботи.
З 1994 р. – директор аудиторської фірми ''Раритет'', на цій посаді почала зосереджуватись на розвитку аудиту в Україні. В 1996 р. очолила юридичну фірму ''Пік-2'', яка є членом Товариства оцінювачів України. Співпраця аудиторської та юридичної компаній привела до створення в 1999 р. фінансово-консалтингової групи ''Раритет''.
Асоціація підприємств фінансово-консалтингова група ''Раритет'' динамічно розвивається, здобула визнання та авторитет як серед вітчизняних, так і зарубіжних партнерів та клієнтів. До її складу входять: аудиторська фірма ''Раритет''; юридична фірма ''ПіК-2'' – член Товариства оцінювачів України.
Страхова компанія ''Раритет'' має ліцензію на всі види страхування та входить до групи ''А'' рейтингу стійкості страхових компаній із загальних видів страхування, є членом Ліги страхових організацій України.
Фінансова компанія ''Олімп'' здійснює торгівлю цінними паперами. Має ліцензію Державної комісії по цінних паперах і фондовому ринку. Член Київської міжнародної фондової біржі.
Фінансово-консалтингова група ''Раритет'' постійно розширює свою діяльність, що спонукало О. М. Піцан підвищувати кваліфікацію. Вона стажувалася з питань правознавства та менеджменту у США, Канаді та Росії.
О. М. Піцан – доктор філософії в галузі права.
У її творчому доробку – низка публікацій з питань інтелектуальної власності, в тому числі монографія ''Особисті немайнові права інтелектуальної власності творців''. Ольга Миколаївна є співавтором навчального посібника ''Правознавство''.
Вона завжди там, де потрібна її допомога, порада, добре слово. Завжди займає активну громадську позицію: всебічно підтримує жінок-підприємців, опікується розвитком міжнародних зв'язків, міждержавних юридичних та економічних відносин.
За вагомий внесок у реалізацію державної правової політики, заслуги в зміцненні законності і правопорядку, високий професіоналізм у жовтні 1999 р. Указом Президента України удостоєна звання ''Заслужений юрист України'', нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня (2006).
Донька Олена продовжує династію юристів і вдало поєднує професійну діяльність з громадською. Працює директором юридичної фірми у складі фінансово-консалтингової групи ''Раритет''. Має свідоцтво на право здійснення адвокатської діяльності. У 2007 р. обрана заступником голови Київської міської організації юристів України та суддею постійно діючого Третейського суду при Союзі юристів України.
Чоловік дочки Максим Супроткін здобув другу вищу юридичну остіву за спеціальністю ''правознавство'', що дозволяє успішно керувати проектами, де необхідні на практиці поєднання технічних та юридичних знань. Працює заступником голови правління страхової компанії ''Раритет''.


Ольга Миколаївна з донькою та зятем
Логос Україна         ПІНЧУК Андрій Михайлович         Зміст         ПЛЯШКОВ Олександр Миколайович