ПАМПУХА
Геннадій Геннадійович


ПРЕЗИДЕНТ ЮРИДИЧНОЇ КОРПОРАЦІЇ
''ПРИНЦИП''


Народився 2 квітня 1965 р. Здобув дві вищі освіти: закінчив Одеський електротехнічний інститут зв'язку імені О. С. Попова та Харківську юридичну академію. Професійний стаж в юриспруденції становить 12 років.
У 2000 р. заснував юридичну корпорацію ''Принцип'' (м. Київ), яка міцно закріпилася на юридичному ринку України. Сьогодні корпорація відкрила 49 відділень у різних регіонах України, де працюють високоосвічені юристи, економісти, бухгалтери, землевпорядники та аналітики. Вони надають якісну та ефективну допомогу клієнтам.
У 2006 р. в корпорації відкрився земельний департамент, який, зокрема, надає консультації та послуги з питань експертизи документів на оформлення права власності на земельні ділянки.
Г. Г. Пампуха стояв біля витоків розвитку третейського судочинства в Україні, очолював розроблення Положення про Третейську палату України.
Був делегатом першого Всеукраїнського з'їзду Третейських судів України, обраним членом президії Третейської палати України.
У вересні 2005 р. створив і очолив постійно діючий Третейський суд при юридичній корпорації ''Принцип''. Сьогодні до нього входять 49 обласних, районних і міських відділень, де працюють 119 висококваліфікованих судів. Усі кандидати на посаду третейського судді проходять кваліфікований відбір.
Для підвищення професійного рівня Третейських суддів, в жовтні 2006 р. при юридичній корпорації ''Принцип'', було відкрито курси підвищення кваліфікації третейських суддів. Завдяки цьому Постійно діючий Третейський суд при юридичній корпорації ''Принцип'' здобув великий авторитет серед органів державної влади та керівників багатьох підприємств газової, енергетичної, фінансової та інших галузей господарства.
При розгляді судових справ багато з них потребують проведення експертиз (будівельно-технічних, економічних, авто-технічних, товарознавчих, пожежно-технічних та інших). Проте всім відомо, що іноді виготовлення та отримання висновків судових експертиз зазвичай довготривалий процес. Саме тому, з метою прискорення проведення експертиз 8 червня 2007 р. в м. Києві за участю Геннадія Геннадійовича Пампухи було засновано та зареєстровано ''Український незалежний інститут судових експертиз''. До його складу ввійшли провідні експерти країни.
З метою подальшого розвитку альтернативних методів розгляду спорів, підвищення кваліфікації третейських суддів, реєстраторів, інвентаризаторів, ріелторів, експертів та інших зацікавлених осіб 9 липня 2007 р. у Києві зареєстровано нову громадську організацію у сфері третейського судочинства – Всеукраїнську Третейську Лігу. Стати її президентом було запропонувано Г. Г. Пампусі. Ліга покликана бути дієвою професійною організацією нового формату, лобіювати інтереси третейських судів, працівників бюро технічної інвентаризації, нотаріусів, ріелторів та інших членів Ліги.
Геннадій Геннадійович підтримує політику відкритості та демократичності судового провадження, повернення довіри до державних та альтернативних судів, суддівському корпусу України. Саме тому і Третейський суд, і юридична корпорація ''Принцип'' активно співпрацюють зі спеціалізованими та діловими виданнями, інформаційними агентствами, телеканалами, радіостанціями. Так, влітку 2007 р. Г. Г. Пампуха став новим ведучим популярної телепередачі ''Судові справи'' на каналі ''1+1''.
Геннадій Пампуха є автором численних публікацій з питань третейського судочинства, постійним організатором та лектором семінарів, ''круглих столів'' з цієї тематики.
Нагороджений орденом ''За заслуги у розвитку третейського судочинства в Україні'', Почесними грамотами ''Третейської палати України'', Державного комітету з питань регуля-торної політики та підприємництва.
Одружений, виховує трьох синів.


Г. Г. Пампуха з випускниками спецкурсу для кандидатів на посаду
третейського судді
Логос Україна         ПАЛАМАРЧУК Олег Степанович         Зміст         ПАТРЮК Микола Васильович