ПАЛАМАРЧУК
Олег Степанович


АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ''НАЦІОНАЛЬНА
КОЛЕГІЯ АДВОКАТІВ''


Голова адвокатського об'єднання ''Національна колегія адвокатів''.

Олег Степанович Паламарчук народився 10 жовтня 1968 р. у с. Ільківка Вінницької області.
У 1983–1987 рр. навчався у Вінницькому технікумі залізничного транспорту.
У 1987–1989 рр. проходив службу в Демократичній Республіці Афганістан. Нагороджений медалями: ''За бойові заслуги'', ''Від вдячного афганського народу'', ''70 років Збройних сил СРСР''.
Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1994). Протягом 1994–1998 рр. працював слідчим прокуратури Оболонського району м. Києва, прокурором-криміналістом прокуратури м. Києва. З 1998 по 2003 рр. – адвокат об'єднання ''Локарт''. Одружений, має трьох дітей.
Віталій Миколайович Наум народився 25 грудня 1978 р. у с. Проскурівка Ярмолинецького району Хмельницької області.
У 1996 р. вступив на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Отримавши диплом з відзнакою, розпочав трудову діяльність в адвокатському об'єднанні ''Локарт''.
У 2003 р. став співзасновником АО ''Національна колегія адвокатів''.
В. М. Наум займається науково-дослідною роботою у ''Школі підвищення адвокатської майстерності'' при Американській асоціації адвокатів у Центральній Європі та Євразії (ABA/CEELI).
Професійне кредо: ''Інтереси клієнта понад усе!''.
Виховує сина.


В. М. Наум – співзасновник
АО ''Національна колегія адвокатів''


Віталій Валентинович Бобровніков народився 15 cічня 1976 р. в м. Києві.
У 1994 р. вступив на юридичний факультет Чернівецького державного університету імені Ю. Федьковича; згодом пере-вівся на денне відділення юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Працював слідчим прокуратури Ленінградського району м. Києва (1998–1999), слідчим і старшим слідчим прокуратури Подільського району м. Києва (1999–2001), начальником відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органами прокуратури Київської області (2001–2003).
З 2003 р. – співзасновник АО ''Національна колегія адвокатів''.
Одружений, має двох дітей.
Адвокатське об'єднання ''Національна колегія адвокатів'' створено 27 листопада 2003 р. До його складу входить команда висококваліфікованих адвокатів, яка надає клієнтам різносторонню правову допомогу. Зокрема, спеціалізується на цивільних, сімейних, господарських спорах; захищає інтереси клієнтів у кримінальних справах, здійснює представництво потерпілих та цивільних позивачів або відповідачів у кримінальному процесі. Крім цього, представляє інтереси клієнтів у житлових спорах; про спадщину; поділ майна; у справі про захист особистих немайнових прав громадян тощо.
У своїй діяльності об'єднання дотримується загально-визнаних міжнародних стандартів і етичних норм, підтримує і розвиває кращі традиції юриспруденції. Творчо й кваліфіковано підходить до кожної справи, що сприяє успішному вирішенню проблем, досягненню необхідного результату.
Адвокатське об'єднання представляє інтереси своїх клієнтів у судах загальної юрисдикції, в господарських судах у містах Київ, Донецьк, Харків, Полтава, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Запоріжжя, Хмельницький, Вінниця та в інших регіонах держави; самостійно розробляє правову позицію й тактику ведення справи, відстоює її під час судового процесу.
Завжди краще та ефективніше звернутися до професіоналів, аніж розв'язувати проблеми самостійно!.


В. В. Бобровніков – співзасновник
АО ''Національна колегія адвокатів''
Логос Україна         ПАВЛОВА Людмила Миколаївна         Зміст         ПАМПУХА Геннадій Геннадійович