ОРЕЛ
Анатолій Сергійович


ГОЛОВА СЛАВУТИЦЬКОГО МІСЬКОГО СУДУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Народився 20 травня 1958 р. у селищі Дмитрівка Бахмацького району Чернігівської області.
Трудову діяльність почав у 1976 р. водієм.
Служив у лавах Збройних Сил колишнього СРСР.
У 1980 р. вступив до Вищої слідчої школи Міністерства внутрішніх справ СРСР на слідчий факультет за спеціальністю ''Правознавство''. Вибір професії юриста був самостійний і усвідомлений. На вибір вплинуло природжене почуття справедливості.
Дипломований юрист. Професійний шлях розпочинав в правоохоронних органах – слідчим, начальником слідчого відділення. Брав участь у розслідуванні гучних кримінальних справ у Середній Азії.
У 1991 р., після звільнення з органів внутрішніх справ за станом здоров'я, працював юрисконсультом, займався приватною юридичною практикою.
З 1996 по 2003 рр. Анатолій Орел обіймав посаду помічника прокурора м. Славутича.
У 2003 р. призначений вперше на посаду судді строком на п'ять років.
З червня 2004 р. і дотепер очолює Славутицький міський суд Київської області. Має третій кваліфікаційний клас судді.
А. С. Орел прийшов на відповідальну ділянку роботи, маючи великий багаж досвіду в юриспруденції, з переконанням, що судочинство здійснюватиме правильно, законно і справедливо.
Свої перші справи Анатолій Сергійович пам'ятає до дрібниць. Всі вони були успішно завершені, і це стало вирішальним кроком у продовженні обраного шляху.
Анатолій Сергійович жодного разу не пошкодував про вибір професії, який зробив у далекому 1980 р. Незважаючи на об'єктивні і суб'єктивні труднощі, отримує задоволення від почуття виконаного обов'язку, поновленої справедливості, захищених прав та інтересів людей. І ці почуття дають наснагу для подальшої роботи.
На переконання А. С. Орла, бути хорошим юристом – означає правильно розуміти та застосовувати право як збалансовану та взаємопов'язану систему правових норм, завданням якої є забезпечення правового порядку в державі. Головне для досягнення успіху – любити свою справу, вдосконалювати її.
Анатолій Орел – учасник багатьох міжнародних семінарів на правову тематику. На них збагачується досвідом, оскільки семінари дають можливість усвідомити загальноєвропейські правові демократичні принципи та запроваджувати їх в Україні.
Анатолій Сергійович Орел відбувся як юрист і суддя. Успіхам, яких досяг на професійній ниві, завдячує сім'ї, трудовому колективу, викладачам Вищої слідчої школи Міністерства внутрішніх справ СРСР, колишнім працівникам прокуратури Київської області – М. І. Гуріну, Ю. В. Голубу, колегам з Апеляційного суду Київської області – Ю. А. Нечипоренку, В. А. Мазурку, В. В. Зубару та іншим.
А. С. Орел нагороджений Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, цінними подарунками, ювілейними медалями.
Дружина – Ольга Анатоліївна. За фахом – інженер-залізничник, працює на Чорнобильській атомній електростанції.
Син Андрій – студент Національного технічного університету ''Київський політехнічний інститут''.
Для А. С. Орла головними родинними цінностями є любов, дружба, взаємоповага та підтримка, піклування про батьків та повага до них, шанування свого родоводу.
Головне захоплення – бджільництво; медовою ''справою'' займається ще з дитинства. Є завзятим мисливцем. Любить також водити автомобіль, майструвати.
Життєве кредо: ''Порядність, справедливість та повага до людей''.


Анатолій Сергійович у колі сім'ї
Логос Україна         ОНОПЕНКО Василь Васильович         Зміст         ОСИПЕНКО Олександр Олександрович