МУРЗА
Віталій Вікторович


ПРОКУРОР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Державний радник юстиції 3-го класу, кандидат юридичних наук.

Віталій Мурза народився 24 жовтня 1963 р. у селищі Мирному Тельманівського району Донецької області в сім'ї службовців.
Трудову діяльність розпочав лаборантом Мирнинської середньої школи (1980), продовжив – токарем механічного цеху Каранського кар'єру.
Протягом 1982–1984 рр. проходив службу в лавах Радянської армії.
У становленні В. В. Мурзи як особистості важливу роль відіграв Харківський юридичний інститут. У 1988 р. Віталій Вікторович отримав диплом цього закладу за спеціальністю ''правознавство''.
З серпня 1988 по жовтень 1994 рр. обіймав посади стажиста, слідчого та старшого слідчого прокуратури Кіровського району м. Донецька, помічника, старшого помічника та заступника прокурора Кіровського району м. Донецька.
У жовтні 1994 р. В. В. Мурзу було переведено в апарат прокуратури області і призначено начальником відділу нагляду за дотриманням законів про національну безпеку.
У зв'язку зі зміною структури прокуратури у грудні 1997 р. Віталія Вікторовича призначено начальником відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ, державної митної служби та прикордонної охорони при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за дотриманням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Донецької області.
З березня 1998 по травень 1999 р. обіймав посаду прокурора Будьонівського району м. Донецька.
У травні 1999 р. В. В. Мурза знову повернувся в апарат прокуратури області – на посаду начальника управління нагляду за дотриманням і застосуванням законів на транспорті прокуратури області. У зв'язку з ліквідацією у структурі прокуратури області зазначеного управління у лютому 2000 р. був призначений начальником відділу нагляду за дотриманням і застосуванням законів на транспорті прокуратури області.
Наказом Генерального прокурора України у грудні 2003 р. Віталія Вікторовича Мурзу призначено прокурором Донецької області та затверджено головою колегії прокуратури області.
Загальний стаж трудової діяльності становить понад 26 років, із них на прокурорських посадах понад 18 років.
У 2004 р. Віталію Вікторовичу присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю ''Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень''.
Указом Президента України від 20 серпня 2004 р. присвоєно чин державного радника юстиції 3-го класу.
За сумлінну працю в органах прокуратури нагороджено нагрудним знаком ''Почесний працівник прокуратури'', оголошено Подяку з врученням нагрудного знака ''Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури'' I ступеня.
Дружина – Світлана Андріївна, 1964 р. н. Донька Олена, 1988 р. н., навчається у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.
Логос Україна         МОСЬКІН Михайло Іванович         Зміст         МОШИНСЬКА Ніна Миколаївна