МОСЬКІН
Михайло Іванович


НАЧАЛЬНИК ДЕПАРТАМЕНТУ СЛУЖБИ
ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ В
ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ


Начальник Департаменту служби економічної безпеки в Дніпропетровській області – начальник внутрішньої безпеки служби України.

Народився 4 січня 1951 р. в м. Дніпропетровську. В 1982 р. закінчив факультет правознавства Київської вищої школи Міністерства внутрішніх справ колишнього СРСР. Отримав диплом юриста-правника.
За час роботи в правоохоронних органах Михайло Іванович зарекомендував себе прекрасним фахівцем. Обіймав різні відповідальні посади. Нині – начальник Департаменту служби економічної безпеки в Дніпропетровській області. Вимогливий до себе і до підлеглих; користується заслуженим авторитетом у колективі.
М. І. Моськін все своє життя пов'язав зі спортом. Він – майстер спорту СРСР з мотоспорту. Входив до складу збірної Радянського Союзу з комплексного багатоборства (1971–1977 рр.). Неодноразовий переможець і призер міжнародних змагань. За високі досягнення у спорті неодноразово заохочувався Міністерством внутрішніх справ.
Михайло Іванович активно займається благодійництвом. Надає фінансову допомогу громадським козацьким організаціям у проведенні міжнародних художніх виставок, Українській Православній Церкві.


Зустріч в Дніпропетровському історичному музеї з колегами

Нагороджений знаком МВС ''За відзнаку на службі'', медалями: ''За бездоганну службу'' ІІІ ступеня (1982 р.), ''За бездоганну службу'' ІІ ступеня (1992 р.), ''Маршал Радянського Союзу Жуков'' (1997 р.), ''За бездоганну службу'' І ступеня (2005 рр.), ''60 років визволення України від фашистських загарбників''.
Удостоєний Почесного знака Української секції міжнародної поліцейської асоціації ''За мужність і професіоналізм'' І ступеня (2006 р.), Почесної відзнаки міжнародної асоціації ветеранів спецназу.
Нагороджений Міжнародною лігою людського досягнення і безпеки, дипломом кавалера ордена ''Достоинство''.


Святкування дня міліції

Логос Україна         МОРЕЙ Василь Вікторович         Зміст         МУРЗА Віталій Вікторович