МЕЛЬНИК
Анатолій Сергійович


ПРОКУРОР КРАСНОГВАРДІЙСЬКОГО РАЙОНУ
м. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА


А. С. Мельник народився 24 травня 1956 р. в с. Гулівці Білогірського району Хмельницької області. Батьки – Сергій Іванович (1915–1993) та Євгенія Максимівна (1918 р. н.) – прищепили сину любов до праці, до людей. Вони дали йому путівку в життя. Для Анатолія Сергійовича батьки – це символ чесності, любові, доброти.
Приємні спогади залишилися від дитячих і юнацьких років, від навчання у Білогірській середній школі, яку успішно закінчив у 1973 р.
Навчання продовжив у Дніпропетровському технічному училищі № 5 (вересень 1973 р. – липень 1974 р.). Молодого робітника з радістю взяли на Дніпропетровський шинний завод електрослюсарем контрольно-вимірювальних прила-дів та автоматики.
З 1974 р. по 1976 р. проходив службу в лавах Радянської армії. Обіймав посади курсанта, заступника командира взводу в одній із військових частин Уральського військового округу. Після повернення з армії знову переступив поріг прохідної Дніпропетровського шинного заводу.
У вересні 1978 р. вступив на денне відділення Харківського юридичного інституту імені Ф. Е. Дзержинського. Був допитливим, успішним студентом. Навчальний заклад закінчив у 1982 р.
Початок професійної кар'єри припадає на липень 1982 р. Розпочинав стажистом на посаді слідчого прокуратури Жовтневого району м. Дніпропетровська.
З травня 1983 р. по грудень 1985 р. працював слідчим, старшим слідчим прокуратури Жовтневого району м. Дніпропетровська.
З грудня 1985 р. по серпень 1987 р. – старший слідчий прокуратури м. Дніпропетровська. Після цього працював заступником прокурора Самарського району м. Дніпро-петровська. На деякий час Анатолій Сергійович поміняв своє амплуа: обіймав посаду інструктора організаційного відділу Дніпропетровського міськкому Компартії України, згодом – начальника юридичного відділу науково-виробничого об'єднання ''Трансінвест''.
З 1991 р. по 1998 р. – директор державного малого юридичного підприємства ''Агентство ''Ескорт''.
А. С. Мельник повернувся до органів прокуратури у червні 1998 р.: обійняв посаду старшого помічника прокурора м. Дніпропетровська.
З червня по грудень 1999 р. працював старшим прокурором відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області.
З грудня 1999 р. по грудень 2000 р. – прокурор Кіровського району м. Дніпропетровська.
Кар'єрне зростання продовжувалося. З грудня 2000 р. по січень 2002 р. – начальник відділу роботи з кадрами прокуратури Дніпропетровської області. У січні 2002 р. Анатолія Мельника було призначено начальником відділу нагляду за дотриманням і застосуванням законів на транспорті прокуратури області. З лютого 2004 р., у зв'язку зі зміною структури, був призначений на посаду начальника відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави управління нагляду за дотриманням і застосуванням законів на транспорті прокуратури області; з березня того ж року – транспортний прокурор Дніпро-петровської області.
З жовтня 2005 р. і дотепер – прокурор Красногвардійського району м. Дніпропетровська.
Дружина Галина Іванівна обіймає посаду начальника юридичного відділу відділення регіонального управління ТОВ ''КБ ''Даніель'' м. Дніпропетровська.
Доньки обрали батьківський шлях. Старша донька Юлія, 1982 р.н., обіймає посаду помічника судді Дніпро-петровського Господарського суду. Молодша донька Тетяна, 1989 р.н., продовжує опановувати правознавчу галузь – навчається на юридичному факультеті Дніпропетровського національного університету.
Кредо: ''Якщо не знаєш як вчинити – дій за законом''..

Логос Україна         МАРТИНЕНКО Петро Федорович         Зміст         МЕЛЬНИК Ігор Олександрович