МЕЛЬНИК
Ігор Олександрович


КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР АДВОКАТСЬКОЇ
КОМПАНІЇ ''ПМТ І ПАРТНЕРИ''


Член Асоціації правників України.

Народився 4 грудня 1976 р. в с. Маневичі, що на Волині.
У 1999 р. Ігор Олександрович закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка за фахом ''правознавство''. З 10 років займався дзюдо і рукопашним боєм; продовжив активно займатися цими видами спорту в університеті, де посідав призові місця і отримував грамоти у змаганнях серед факультетів.
Відразу після закінчення університету він обрав для себе Київ, як місто для найбільш активного професійного розвитку і реалізації власних амбіцій.
У перший рік життя в Києві Ігор Олександрович усвідомив, що власна юридична практика – найкращий шлях до досягнення максимального успіху і задоволення від своєї професії. У 2000 р. він заснував з партнерами власну адвокатську компанію, яку очолює з моменту створення.
У 2004 р. одержав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю. Статус адвоката – це предмет особливої гордості для Ігоря Мельника. Через глибину юридичної професії вивів власну філософію життя: ''Завжди бути корисним людям і своїм клієнтам''. Для нього найбільше задоволення – якісно зроблена робота, внаслідок якої клієнт стає другом.
Адвокатська компанія ''ПМТ і Партнери'' проводить юридичну практику в таких сферах:
- нерухомість, будівництво, земельні відносини;
- організація і супроводження інвестиційних проектів на території України;
- злиття і поглинання, антимонопольні процедури;
- організація фінансових механізмів у житловому будівництві;
- судові спори в судах всіх юрисдикцій на території України.
За час своєї діяльності Ігор Олександрович та адвокатська компанія брали участь у вирішенні справ та консультуванні багатьох відомих українських та іноземних компаній різних галузей: енергетики, банківської справи, машино-будування, інформаційних технологій, будівництва та інвестицій, транспорту і логістики.
Сьогодні авокатська компанія працює з комерційним департаментом посольства Чеської Республіки в Україні, Державним комітетом регуляторної політики і підприємництва, Антимонопольним комітетом України, Міністерством економіки України, Міністерством агропромислової політики України, Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг, Державною комісією цінних паперів і фондового ринку та низкою інших державних і недержавних установ.
І. О. Мельник – учасник відомих судових процесів – представляв інтереси ВАТ ''Чисті метали'' і Фонду державного майна України у спорах щодо повернення цілісного майнового комплексу у державну власність; здійснював представництво ВАТ ''Західенерго'' у справі зі стягнення заборгованості; здійснював стягнення заставного майна на користь АППБ ''АВАЛЬ''; представляв інтереси ВАТ ''Ощадний банк України''; представляв і захищав інтереси ВАТ ''Луганськ-тепловоз'' і Фонду державного майна України у справі щодо приватизації пакету акцій; здійснює представництво інтересів компаній Concord Capital, Acteeum Group у реалізації інвестиційних проектів.
Ігор Олександрович завжди займав активну громадську позицію. Зокрема, він обіймав посаду заступника голови Українського національного союзу молодих юристів.
У листопаді 2002 р. Ігор Олександрович одружився; вважає свій шлюб міцним і надійним. В його житті сім'я за пріоритетами посідає перше місце. Подружжя виховує трирічного синочка Назара і однорічну доньку Христину. Вони відразу вивчають три мови – українську, російську та англійську.
Ігор Мельник захоплюється морським парусним спортом і дайвінгом. Наслідуючи спортивний дух батьків, діти з народження займаються плаванням.
Родина Мельників пишається своїм українським походженням і дотримується національних традицій.
Логос Україна         МЕЛЬНИК Анатолій Сергійович         Зміст         МЕЛЬНИК Микола Григорович