МАРГУЛЯН
Клара Григорівна

ГОЛОВА КВАЛІФІКАЦІЙНО-
ДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМІСІЇ АДВОКАТУРИ
ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


Заслужений юрист України, віце-президент Асоціації адвокатів України, Почесний член Асоціації правників України.

К. Г. Маргулян у 1954 р. закінчила юридичний факультет Львівського державного університету імені І. Франка. Загальний адвокатський стаж становить 53 роки!
З 1960 р. – завідуюча Хмельницькою міською колегією адвокатів. Член президії Хмельницької обласної колегії адвокатів. У 1993 р., після припинення існування колегії, очолила Хмельницьке обласне об'єднання ''Адвокат''. У 2002 р. заснувала ''Адвокатське бюро Маргулян К. Г.'' у м. Хмельницькому.
Клара Григорівна була в числі активних ініціаторів створення Спілки адвокатів колишнього СРСР і Спілки адвокатів України. Учасник установчих з'їздів; активно відстоює статус незалежності адвокатури; обиралася членом першого правління міжнародної Спілки адвокатів.
З 1999 р. дотепер – голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області. З 2003 р. – член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України. З 2006 р. – віце-президент Асоціації адвокатів України, Почесний член асоціації правників України.
Діапазон адвокатської діяльності Г. К. Маргулян дуже широкий: захист у складних кримінальних справах, пов'язаних з обвинуваченнями в тяжких злочинах проти особи, в економічних, посадових, господарських, митних та інших злочинах; представництво в цивільних справах, господарських, спадкових, житлових, трудових, шлюбно-сімейних; захист честі і гідності громадян.
Клієнтами адвоката Клари Григорівни були перші особи міста Хмельницького та області, а також великі компанії.
К. Г. Маргулян здійснює юридичний супровід виборчих компаній народних депутатів України, мерів міст, депутатів міських та обласних Рад.
З відгуку мера міста Хмельницького Михайла Чекмана: ''Запорукою успіху адвоката Клари Маргулян є висока компетентність у теорії і судовій практиці, знання законодавства, а також особисті якості: безкомпромісність, громадянська мужність, адвокатська етика, висока моральність, уміння і бажання проникнути в людську душу і зрозуміти її''.
У 2007 р. побачило світ друге видання книги ''Кодекс адвоката Клари Маргулян''.
К. Г. Маргулян – переможець конкурсу ''Людина року-2001'' у номінації ''За професіоналізм'', ''Людина року-2002'' у номінації ''Благодійник''.
Член Всесвітньої організації ''Американський єврейський розподільчий комітет – ''Джойнт'' (США, Нью-Йорк). Засновник і голова правління Хмельницького обласного благодійного фонду ''Хесед-Бешт'', який поширює свою діяльність на територію Тернопільської та Хмельницької областей. Фонд надає населенню медичну допомогу; сприяє в організації культурних програм тощо.
К. Г. Маргулян власними коштами допомагає Хмельницькій обласній організації УТОС, Хмельницькому міському товариству жінок-інвалідів, міській Спілці інвалідів, а також бідним, хворим людям. Опікується дітьми, які виховуються в Будинку малюка.
Клара Григорівна удостоєна орденів ''Княгиня Ольга'' II і III ступенів, численних грамот Міністерства юстиції України, Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України, Хмельницької обласної державної адміністрації, обласного відділу юстиції.
У 2007 р. отримала нагороду Асоціації правників України ''За честь та професійну гідність''.
К. Г. Маргулян започаткувала династію юристів. Син Едуард продовжив професію матері – працював у Москві партнером найавторитетнішої в Росії адвокатській компанії ''Генрі Падва та партнери''. Здобувши освіту в Колумбійському університеті, отримав ліцензію на здійснення адвокатської практики в США. Нині працює партнером адвокатської компанії ''Маргулян та Рахмилович'' (м. Москва).
По адвокатській стежині пішов і онук Клари Григорівни, син Едуарда – Ігор. Він отримав диплом з відзнакою Колумбійського університету. Тепер закінчує Вищу Школу Права (Нью-Йорк) – готується стати адвокатом в США.
Донька Глорія Фельдман хоча і не стала професійним адвокатом, але не зраджує професії матері – працює помічником адвоката Клари Маргулян.


Логос Україна         МАКАРОВ Олег Анатолійович         Зміст         МАТВІЄНКО Володимир Павлович