МАКАРОВ
Олег Анатолійович

КЕРУЮЧИЙ ПАРТНЕР ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ
''ВАСИЛЬ КІСІЛЬ І ПАРТНЕРИ''


Член правління Асоціації правників України, заступник Голови Дисциплінарної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, член громадської ради Державної судової адміністрації.

Народився 24 липня 1965 р. в м.Києві.
Ще зі шкільних років юнака цікавила юриспруденція, особливо у площині вирішення конфліктів та захисту інтересів особи. На остаточний вибір професії його надихнули настанови батька Анатолія Гнатовича та приклад рідного дядька – науковця-викладача Миколи Йосиповича Сидоренка, єдиного, на той час, юриста у великій родині.
Для Олега Макарова рідною альма-матер став Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (відділення ''Міжна-родне право''). В його особі цей навчальний заклад отримав наполегливого, здібного студента.
Під час строкової військової служби у 1983–1985 рр., куди був призваний, як і всі однокурсники, пройшов своєрідну ''школу'' для загартування характеру та зміцнення сили волі. Після проходження служби, продовжив навчання у вузі.
Університетські роки залишили теплі спогади про викладачів-наставників факультету міжнародних відносин та міжнародного права: Василя Івановича Кисіля, Наталю Семенівну Кузнєцову, Анатолія Степановича Довгерта, Олександра Вікторовича Задорожнього, Володимира Григоровича Буткевича. Вони не тільки дали фундаментальні знання, але й навчили мислити, знаходити нестандартні рішення у складних ситуаціях, любити і поважати свою професію.
Перші кроки в опануванні юридичної справи були впевненими: зміни в країні дозволили успішно поєднувати навчання з правничою практикою.
На четвертому курсі університету, у 1987 р. був серед засновників першої приватної юридичної фірми, в якій працює і по сьогоднішній день.
Після закінчення університету Олег Макаров стажувався у країнах Західної Європи, де збагатився практичним досвідом.
Він вважає, що успіх – поняття багатогранне і залежить від сукупності факторів; часом – від удачі та везіння, часто – від долі. Але без прагнення, наснаги та бажання, наполегливої праці не обійтися; треба бачити мету і вміти реалізовувати її. Робота в колі колег-професіоналів, вміння встановити і підтримати партнерські відносини, передати професійний досвід та знання молодим правникам – важливі риси для успішного юриста-практика.
О. А. Макаров спеціалізується на міжнародному та національному судовому процесі, податковому праві, інвестиціях, праві власності та банкрутстві. Його судова практика є однією з найбільших серед українських юристів. Олег Анатолійович є членом Правління Асоціації правників України, заступником Голови Дисциплінарної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, членом громадської ради Державної Судової Адміністрації.
З моменту заснування фірми, Олег Макаров є партнером ЮФ ''Василь Кісіль і Партнери''. Тривалий час він очолював департамент судової практики на фірмі, з 2007 р. є керуючим партнером.
Довідник The PLC Cross-Border Dispute Resolution, декілька років поспіль, визнає Олега Макарова провідним українським юристом у сфері розв'язання конфліктів.
Видання ''Ukrainian Law Firms (a Handbook for Foreign Clients)'' протягом останніх років називає пана Макарова одним із провідних юристів України в таких галузях як податкове право, цінні папери, судовий процес та арбітраж.
За незалежним рейтингом The Chambers Europe, пан Макаров є високо рекомендованим судовим юристом.
Всеукраїнським конкурсом ''Юридична премія року 2007'' Олега Макарова було визнано кращим судовим юристом.
Логос Україна         МАКАРЕНКО Людмила Анатоліївна         Зміст         МАРГУЛЯН Клара Григорівна