ЛОКАЙЧУК
Валерій Федорович

ПРЕЗИДЕНТ ЮРИДИЧНОЇ ПОСЕРЕДНИЦЬКОЇ
ФІРМИ ''КОМЕРСАНТ'' ТА КОНСАЛТИНГОВОЇ
ФІРМИ ''КОМЕРСАНТ-КОНСАЛТ''


Заслужений юрист України, заступник голови Спілки юристів України, голова Наглядової ради благодійного фонду ''К''.

Народився 6 травня 1957 р. в м. Одесі. Мати, Стецюра Надія Макарівна, пенсіонерка. Батько, Локайчук Федір Леонтійович, інвалід війни ІІ групи, помер у 1997 р.
Вищу юридичну освіту Валерій Локайчук здобув в Одеському державному університеті імені Мечнікова (1993). Трудову біографію почав наладчиком зварювальних апаратів на заводі ''Сопротивление''.
З 1975 по 1978 рр. служив у Військово-морських силах колишнього СРСР.
З 1978 р. працював в органах управління внутрішніх справ м. Одеси. З відзнакою закінчив Одеську середню спеціальну школу міліції, отримавши фах юриста.
З 1981 по 1988 рр. – оперуповноважений кримінального розшуку УМВС м. Одеси.
Учасник ліквідації аварії на ЧАЕС I категорії (з травня по грудень 1986 р.).
В. Ф. Локайчук очолив перший в Одесі юридичний кооператив ''Право'', згодом створив юридичну посередницьку фірму ''Комерсант'' (1989).
У 2001 р. заснував консалтингову фірму ''Комерсант-Консалт''.
У 2003 р. заснував компанії ''Енергопродукт'' та ''Енергопродукт-2''.


Дитячий будинок ''Перлинка'' в Одесі


Нині В. Ф. Локайчук обіймає посаду президента юридичної посередницької фірми ''Комерсант'' та консалтингової фірми ''Комерсант-Консалт''.
Юридична фірма ''Комерсант'' – ровесниця незалежної України; зареєстрована за тиждень до проголошення незалежності держави. Володіє значним досвідом ведення бізнесу, має бездоганну репутацію; запрошує до роботи кращих спеціалістів.
Клієнти, які звертаються до фірми, швидко і ефективно досягають мети у разі придбання офісних чи виробничо-складських приміщень, або створення мережі магазинів, ресторанів та готелів.
Нові можливості для інвесторів представляє ринок землі, який починає формуватися в Україні. В цьому секторі компанія ''Комерсант'' ефективно працює з українським і іноземним капіталом.


Українська делегація та Шейх Нахайан бін Мубарак Аль Нахайан –
міністр вищої освіти і наукових вишукувань ОАЕ в Дубаї


Сільське господарство, транспорт, логістика, виробництво, відпочинок, туризм – далеко не повний перелік тем проектів одеської компанії.
Юридична фірма ''Комерсант'' враховує динамічні зміни, що відбуваються у світовому масштабі, і з їх врахуванням вибудовує стратегію й тактику. Один із кроків на випередження – участь у міжнародній виставці торгівлі і промислової власності Real Vienna 2007, яка проходила у травні у виставковій залі столиці Австрії. На ній фірма представила об'єкти комерційної нерухомості, інвестиційні проекти Одеси і області. Експозиція викликала великий інтерес; одними з перших її відвідали представники уряду Австрії і муніципалітету Відня.
''Комерсант'' нині прокладає шлях в Об'єднані Арабські Емірати. Його представники у складі делегації Націо-нальної академії наук України та українських ділових кіл у червні 2007 р. відвідали з робочим візитом цю екзотичну, багату країну, яка продовжує динамічно розвиватися. Розглянуто, зокрема, питання про перспективи співпраці у сфері юстиції; відбувся обмін досвідом відносно особливостей діяльності юристів і адвокатів в ОАЕ та в Україні; розглянуто діяльність спільного комітету з підготовки міждержавних правових відносин.

Вручення нагороди від Митрополита Київського і всієї України
Блаженнійшого Володимира (м. Київ)


У столиці ОАЕ відбулася також зустріч з представниками компанії DP World, на якій ''Комерсант'' презентував проект будівництва контейнерного терміналу Порт Віра в акваторії Малого Аджаликського лиману. Проект виконано з урахуванням інноваційних міжнародних технологій. Тут мають розміститися митна зона, вільна зона, логістика, складські приміщення тощо. Цей проект повинен стати еталонним з точки зору світових стандартів.
В. Ф. Локайчук з 1996 р. дотепер – член ради Спілки юристів України.
З 1999 р. – член громадської організації ''Демократична дія'' та правозахисного товариства ''Одеський меморіал''.
З 2001 р. – член Асоціації фахівців з питань антикризового керування.
З 2004 р. – засновник та голова Наглядової ради благодійного фонду ''К''.
Фонд опікується, зокрема, дитячим будинком ''Перлинка''. У 2007 р. цей заклад отримав від фонду новий комп'ютерний клас, легковий автомобіль та мікроавтобус.
З 2005 р. – третейський суддя постійно діючого Третейського суду при Спілці юристів України. З 2007 р. – заступник голови Спілки юристів України та член Ради FIABCI-Україна (Miжнародної федерації нерухомості).
Позапартійний. Загальний трудовий стаж становить понад 30 років.


Перемовини з інвестором на Real Vienna 2007 у Відні


Заслужений юрист України. Нагороджений Почесною відзнакою Міжнародного фонду юристів України, відзнакою Всесвітньої організації юристів, медаллю ''За бездоганну службу в МВС'', Знаком Ордена ''Святий Дмитро Солунський'' Української Православної Церкви.
Одружений. Дружина Локайчук Вікторія Євгенівна – домогосподарка. Син Віталій, 1966 р. н. – студент. Донька Олена, 1993 р. н., навчається в гімназії.Логос Україна         ЛІСОВИЙ Микола Леонідович         Зміст         ЛУГОВИЙ Микола Григорович