КРИВОБОК
Володимир Васильович

ГОЛОВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ
ОРГАНІЗАЦІЇ СОЮЗУ ЮРИСТІВ УКРАЇНИ,
ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СОЮЗУ
ЮРИСТІВ УКРАЇНИ


Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук, доцент Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, член координаційної ради Міжнародного союзу юристів, державний радник юстиції другого класу.

Народився 2 березня 1948 р. у м. Кременчук Полтавської області в родині Василя Григоровича та Надії Іванівни. Батько закінчив Ірпінський індустріальний технікум. За фахом – гірничий майстер, інвалід Великої Вітчизняної війни II групи.
Перш ніж здобути фах юриста, Володимир Васильович пройшов довгий трудовий шлях, що дало йому змогу в майбутньому успішно працювати на оперативній та правовій роботі. Робітничу біографію В. В. Кривобок розпочав у 1964 р. токарем на Кременчуцькому заводі коліс. Упродовж 1967–1969 рр. проходив службу у лавах Збройних Сил Радянської армії. Після демобілізації Володимир Васильович в 1970 р. вступив на юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шев-ченка, який закінчив у 1976 р. за спеціальністю ''правознавство''.
Шість років працював на комсомольскій роботі у рідному місті – пройшов шлях від секретаря первинної комсомольскої організації до секретаря міськкому комсомолу.
Близько 30 років життя В. В. Кривобок віддав служінню закону і правопорядку, утвердженню справедливості і боротьбі зі злочинністю, пройшовши шлях від стажиста слідчого прокуратури Крюківського району м. Кременчука до прокурора Полтавської, Донецької та Харківської областей.
Нині Володимир Васильович – голова Харківської обласної організації Союзу юристів України, заступник голови Союзу юристів України, член робочої групи з розроблення Закону України ''Про прокуратуру''.
Він успішно поєднує практичну роботу в органах прокуратури з дослідженням теоретичних аспектів правознавства. Володимир Васильович – кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, доцент Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, член координаційної ради Міжнародного союзу юристів, державний радник юстиції другого класу. Має 22 публікації, з них 18 наукових і 4 – навчально-методичних.
За сумлінну працю на ниві охорони законності і правопорядку В. В. Кривобок нагороджений медалями (''Ветеран праці'', ''За мужність в охороні державного кордону України'', ''10 років Внутрішніх військ МВС України'', ''10 років міліції України''), орденами Святого Рівноапостольного князя Володимира III і II ступенів, ''Різдво Христове-2000'' II ступеня, Почесними грамотами ЦК ВЛКСМ. Він – лауреат регіонального рейтингу ''Харків'янин століття'' (2001 р.) та ''Харків'янин року – 2001'' в номінації ''Державні і суспільні діячі''.
Професійне кредо: ''Служити праву, народу, а не прислуговуватися''; життєвий девіз – ''менше слів, більше справ''.
Разом з дружиною Ніною Павлівною, яка працює викладачем музики з класу фортепіано, вони виховали доньку Світлану, яка пішла шляхом батька. Закінчила Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого у м. Харкові, магістратуру та аспірантуру. Працює асистентом кафедри цивільного права.


Покладання квітів до меморіалу слави в День Перемоги 9 Травня (м. Харків, 2002)
Логос Україна         КРИЖАНІВСЬКИЙ Сергій Вікторович         Зміст         КОРОБЕНКО Олександр Петрович