КРИЖАНІВСЬКИЙ
Сергій Вікторович

ПРЕЗИДЕНТ КОРПОРАЦІЇ ''АДК-ЮКРЕЙН''

Заслужений юрист України, голова адвокатського об'єднання ''Юридичне бюро ''Крижанівський та партнери'', віце-президент Міжнародного фонду юристів України, заступник голови Союзу юристів України.

Народився 1 жовтня 1961 р. у м. Шепетівка Хмельницької області.
У 1978 р. закінчив Літківську середню школу Броварського району Київської області.
Трудовий шлях почав токарем Київського заводу імені Лепсе. Працював електромонтажником на підприємстві ''Київміськсвітло''.
У жовтні 1979 р. був призваний на строкову службу в Збройні Сили СРСР. Мрія стати кадровим військовим здійснилася у вересні 1980 р., коли С. В. Крижанівського було зараховано до Новосибірського вищого військово-політичного загальновійськового училища. У 1984 р. отримав кваліфікацію ''офіцер-політпрацівник'', ''учитель історії та суспільствознавства''.
З 1984 р. по червень 1989 р. проходив службу в повітряно-десантних військах СРСР; на його рахунку 123 стрибки з парашутом! Має також досвід роботи в правоохоронних органах – до серпня 1990 р. служив в управлінні внутрішніх справ м. Києва.
Новий етап у житті Сергія Крижанівського – вступ у 1990 р. на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він усвідомлював: на юридичній ниві принесе більше користі, бо змінився час, змінилася країна.
У жовтні 1998 р. здобув кваліфікацію адвоката.
Спеціалізується у галузях: конституційне право, кримі-нальне право, господарське право, цивільне право, міжнародне право, авторське право, патентне право, фінансове право, захист прав людини, інші галузі права.
Для Сергія Крижанівського найголовніша спеціалізація – захист прав людини. На його переконання, важливий успіх не заради успіху, а яким чином він здобувається. Головне, щоб при цьому дотримувалися честь, гідність, моральні норми.
Закономірно, що на логотипі фірми ''Крижанівський та партнери'' зображено компас, який символізує рух до клієнта, тобто до людини, яка потребує допомоги.
Сергій Крижанівський працював на громадських засадах радником міністра Кабінету Міністрів України, радником міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Вперше в Україні реалізував проект безкоштовної віртуальної правової допомоги, створивши сайт www. 911.kiev.ua.
Сергій Вікторович реалізує мету створення ''Служби інформаційної допомоги в Україні'' (Служба 911) – створення фонду універсальної інформації для забезпечення прав громадян, соціального захисту населення та розвитку бізнесу в Україні; об'єднання зусиль юристів з різних регіонів України, країн СНД і далекого зарубіжжя для надання правової допомоги громадянам і організаціям. Скажімо, істотні відмінності між законо-давством Росії та України заважали російським юристам надавати кваліфіковані відповіді нашим співвітчизникам. Нині цю проблему вирішено завдяки створенню вітчизня-ного сайту.
До речі, ще на зорі Незалежності було видано Указ Президента про створення інформаційної допомоги населенню України. На жаль, він не був реалізований, на думку Сергія Крижанівського, через спротив окремих міністерств та відомств, які бояться втратити свої прибутки... Якби ж ця служба запрацювала в державних органах управління, вона принесла б багато користі для країни загалом.
Сергій Крижанівський бере активну участь у міжнародних семінарах, конференціях, симпозіумах, представляючи Україну як важливого і надійного партнера світового співтовариства. В політичному плані Україна, на переконання Сергія Вікторовича, також посідає серйозну позицію, бо є містком між Заходом і Сходом.
Маючи високий професіоналізм, великий багаж досвіду, прагне займатися законотворчою діяльністю у парламенті.
Для С. В. Крижанівського партнерами і водночас вчителями є Валерій Євдокимов, Володимир Рижий, Василь Онопенко, Віктор Гвоздецький.
Захоплення: політ на літаках, підводне плавання, рибалка, футбол.
Родинні цінності: ''Найголовніше – вірність!''.
Логос Україна         КОРНІЄНКО Михайло Васильович         Зміст         КРИВОБОК Володимир Васильович