КОРОБЕНКО
Олександр Петрович

СТАРШИЙ ПАРТНЕР ЮРИДИЧНОЇ КОМПАНІЇ
''ЛЕКСНАВІГАТОР''


Адвокат, суддя Третейського суду, член світової Асоціації правників, член Асоціації правників України.

Народився 19 травня 1981 р. у селищі Клевань Рівненської області. У 1984 р. сім'я переїхала до м. Обуха Київської області.
Батьки за професією медики. Петро Олександрович – головний лікар міської лікарні м. Українка Обухівського району. Світлана Іванівна – лікар-бактеріолог Обухівської районної лікарні.
Олександр Коробенко зі шкільних років проявив себе лідером: був старостою класу; активно займався спортом – на багатьох змаганнях здобував призові місця; призер шкільних олімпіад з історії та права. І, як підсумок, – у 1998 р. відмінно закінчив Обухівську загальноосвітню школу. У цьому самому році вступив на факультет економіки менеджменту та права Київського національного торгово-економічного університету.
З третього курсу розпочав трудову діяльність помічником юриста. З жовтня 2000 р. удосконалював професійні навички в одній із відомих юридичних компаній. Згодом працював юристом, юрисконсультом у відкритому акціонерному товаристві ''Укроліяжирпром'', юристом в компанії ''Фінанси і кредит ЛЕКС''.
У 2004 р. О. П. Коробенко та його партнер Ігор Скічко заснували юридичну компанію ''Лекснавігатор'', яка швидко знайшла свою нішу в сфері надання юридичних послуг. В основі успіху – командний дух. У компанії працюють висококваліфіковані професіонали з дипломами кращих вузів країни. Кожен із спеціалістів веде певний напрям діяльності. Окремі з них є суддями постійно діючого Третейського суду при Асоціації ''Київтрансбуд''.
Компанія ''Лекснавігатор'' – це динамічність, креативність ідей, відповідальність за прийняті рішення. Вона першою в Україні заснувала приватну виконавчу службу. Її головна функція – представництво інтересів фізичних та юридичних осіб в органах державної виконавчої служби; подання на виконання виконавчих документів; супровід виконання та контроль за виконанням органами державної виконавчої служби рішень судів та виконавчих документів, що підлягають виконанню Державною виконавчою службою відповідно до положень Закону України ''Про виконавче провадження''; аналіз доцільності стягнення; перевірка майнового стану боржника; захист порушених прав сторін виконавчого провадження.
Для О. П. Коробенка улюбленими видами діяльності є такі: корпоративне право, злиття, поглинання, виборче право, адміністративне право.
Він – суддя постійно діючого Третейського суду. Брав участь у розгляді багатьох резонансних справ. Зокрема, захищав права і інтереси жителів селища Козин Обухівського району.
Компанія ''Лекснавігатор'' готова до співпраці незалежно від вашого місцязнаходження. Звертаючись до нас, ви зекономите власні кошти та час, знайдете надійного та постійного партнера, якому можна завжди довіряти.
З дружиною Іриною, студенткою столичного вузу, виховують сина Тимофія, 2007 р. н.


Колектив юридичної фірми ''Лекснавігатор''
Логос Україна         КРИВОБОК Володимир Васильович         Зміст         КУРДЕЛЬЧУК Данило Маркович