СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬ


Дорогі читачі!


Україна має славні спортивні традиції, а наші олімпійці є гордістю і славою країни, її золотим генофондом. Нам є ким пишатись, на кого рівнятись!
Зберігаючи дух перемоги, із покоління в покоління в Україні передається естафета спортивної майстерності, незламності, волі до підкорення найвищих результатів, про що красномовно свідчать і кількість завойованих нагород та встановлених рекордів.
Приємно, що наші співвітчизники, завдяки виходу у світ третього тому книги «Почесні імена України — еліта держави» в черговий раз мають чудову нагоду ознайомитись з нашою славною історією та досягненнями атлетів.
Дбаючи про здорове майбутнє нації, про виховання сильного та здорового молодого покоління ми маємо знати не лише імена героїв, а й їх життєвий шлях та як копітка щоденна праця, постійне прагнення до самовдосконалення дозволяють підніматися до вершин спортивного Олімпу.
Національний олімпійський комітет України надихає молодь на нові звершення та спонукає до активних дій заради свого фізичного здоров’я та популяризації олімпійських цінностей. Вірю, що з появою у світ таких презентаційних видань ми продовжуватимемо рухатися вперед разом, до нових рекордів та перемог!