СТВОРЮЄМО ЦІННІСТЬХорунжий Юліан АндрійовичХорунжий
Юліан Андрійович


Директор Державного департаменту з питань банкрутства

Юліан Хорунжий народився 3 січня 1980 року у м. Львові. Освіту здобув на п'ятому факультеті Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, який закінчив 1997 року, здобувши кваліфікацію "юрист-спеціаліст".
Юліан Андрійович Хорунжий очолює Державний департамент з питань банкрутства. Його діяльність на цій посаді спрямована на забезпечення ефективності державного впливу на процеси, які відбуваються у процедурах банкрутства. Державний департамент з питань банкрутства сприяє створенню організаційних, економічних та інших умов для здійснення процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом; забезпечує ведення єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, визначає форму подання арбітражними керуючими інформації, необхідної для ведення зазначеної бази даних; забезпечує здійснення процедури банкрутства відсутнього боржника; організовує роботу із забезпечення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації арбітражних керуючих; ліцензує їхню діяльність.

Крім того, до сфери повноважень Державного департаменту з питань банкрутства належать такі заходи, як організація роботи комісії з підготовки пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих; аналіз результатів діяльності арбітражних керуючих; організація проведення експертизи фінансового становища державних підприємств у процесі підготовки справи про банкрутство до або під час її розгляду господарським судом у разі призначення ним такої експертизи. Також департамент готує на запит суду та прокуратури висновки щодо наявності ознак приховуваного чи фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства стосовно державних підприємств.
Багато уваги Юліан Хорунжий приділяє узагаль-ненню практики застосування законодавства з питань банкрутства та ліцензування діяльності арбітражних керуючих. Свій професійний досвід Юліан Андрійович активно втілює у розробці нормативно-правових актів: за його участі підготовлено понад 20 законопроектів та інших актів уряду з питань економічної політики.
Юліан Андрійович 2005 року удостоєний Подяки Голови Служби безпеки України, а 2007-го нагород-жений відзнакою "За відвагу в надзвичайній ситуації" 2-го ступеня.
Улюблений вислів Юліана Хорунжого - слова Демокріта: "Якщо не хотіти надто багато, то і незначне здаватиметься великим".