Геля
Володимир Михейович
Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Світанок Плюс»
За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Київської області, багаторічну сумлінну працю присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України» (2003).
Народився 30 січня 1956 р. у с. Григорівка Обухівського району на Київщині. Середню освіту здобував у місцевій школі, атестат про успішне її закінчення отримав у 1973 р. Перший хліб заробляв, працюючи водієм колгоспу «Ленінський шлях» з 1976 р. Саме в ці роки сформувалися його життєві орієнтири, бажання працювати на рідній землі. Тож у 1978 р. Володимир Михейович вступив до Немішаєвського радгоспу-технікуму, обравши професію агронома-організатора. Базу отриманих у технікумі знань поглиблював на агрономічному факультеті Української сільськогосподарської академії, студентом якої став у 1980 р. Роки навчання пролетіли вмить, і в 1985 р. колишній студент став дипломованим вченим-агрономом.
У 1987 р. був призначений головним агрономом КПАСГП «Світанок». На цій посаді проявилися організаторські здібності Володимира Михейовича. Він сформував дружний колектив, потужну команду однодумців, що в майбутньому забезпечило злагоджену і продуктивну роботу всього підприємства. Плідно працював над самовдосконаленням.
|
Так, у 1988 р.
протягом двох місяців проходив стажування у фермерському господарстві США (штат Айова). В лютому 2000 р. КПАСГП «Світанок» реорганізовано в СТДВ «Світанок». Цей етап став наступною сходинкою кар’єрного зростання Володимира Михейовича: його обрано головою правління. На цей час він уже встиг ознайомитися з досвідом роботи інших успішних господарств закордону, серед яких Бразилія і Данія, Голландія і Швеція, Німеччина, Франція, Польща. З червня 2007 р. Володимир Михейович – директор ТОВ «Світанок плюс». Основний виробничий напрямок товариства –
зерновий, з розвинутим молочним тваринництвом. У господарстві обробляється 2307 га
ріллі, де вирощуються основні зернові культури –
озима пшениця, ячмінь, кукурудза, технічні –
соя, соняшник, цукрові буряки та інші.
Гордістю керівника є племінна ферма, де утримуються 280 дійних корів. Кілька років поспіль від кожної корови одержують по 7 тисяч літрів молока, що є високим показником тваринницької галузі. Успішно працюють підсобні господарства: млин, олійниця, крупорушка, пекарня, цех з вирощування грибів.
Володимир Михейович зумів реалізуватися і в депутатській діяльності, неодноразово був обраний депутатом Обухівської районної ради народних депутатів. Бере активну участь у громадському та суспільному житті сіл, на території яких розміщене господарство, особливу увагу зосереджує на благодійних заходах.
Плідна робота шанованого агронома не лишилася без заслужених відзнак. Так, за досягнення успіхів у розвитку народного господарства СРСР Володимир Михейович був нагороджений срібною та золотою медалями, у 1989 р. – дипломом ІІ ступеня «За успіхи в економічному і соціальному розвитку Української РСР». Сумлінна праця в незалежній Україні відзначена почесними грамотами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України. За вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм відомого хлібороба відзначено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2007), а в листопаді 2011 р. – орденом «За заслуги» ІІ ступеня.
Життєве кредо Володимира Михейовича розкриває секрет його успішної роботи: «Досягти вершин можна лише йдучи до них через колючі терни повсякдення. І тут не обійтися без працьовитості та наполегливості, компетентності та принциповості, відданості улюбленій справі та постійного пошуку нового».
|