Андрієвський
Михайло Володимирович
Генеральний директор Товариства
з обмеженою відповідальністю «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД»,
директор Товариства з обмеженою відповідальністю «КРОК-АГРО»
Трудовий стаж фахівця, керівника та організатора Михайла Володимировича Андрієвського становить понад 63 роки, із яких більше ніж 30 присвячено службі в авіації. Також багато років він віддав сумлінній праці в аграрній сфері та зробив вагомий внесок у збільшення виробництва сільськогосподарської продукції.
Народився 23 червня 1937 р. у м. Києві. Із 1955 до 1969 рр. навчався у військових училищах. Спочатку у Вольському авіаційному Саратовської області, а потім у Київському вищому інженерно-авіаційному училищі, закінчивши яке отримав диплом за спеціальністю «Автоматичне електро- та приладове устаткування пілотованих повітряних і космічних літальних апаратів».
Після здобуття освіти Михайлу Володимировичу вдалося побудувати кар’єру професійного військовослужбовця, у майбутньому — офіцер запасу. Він служив в авіаційно-випробувальному інституті ЦНДІ ЗО. Там працював із найновішими моделями літаків.
У подальшому обіймав посаду військового представника науково-виробничого об’єднання «Маяк». Звідти звільнився до запасу з вислугою 32 роки. Брав участь у багатьох доленосних для країни подіях — роззброєнні України, ліквідації Чорнобильської аварії та захороненні радіаційних відходів.
Поворотним у житті М. В. Андрієвського стало рішення працювати заради розквіту села, а значить, України в цілому. Він пов’язав долю з галуззю, абсолютно не пов’язаною з військовою сферою, — сільським господарством. До того ж прийняв це рішення у доволі поважному віці — коли наближалося сімдесятиріччя. Але, замість зупинитися й піти на заслужений відпочинок, він обрав активну діяльність у новій для себе царині, де міг би проявити власну невичерпну енергію та ініціативу.
Заохотили до цього на зорі реформування аграрного сектора тогочасні процеси в економіці, нові сміливі надії, які народжувалися в усіх небайдужих співвітчизників, а також близькі друзі, із якими довгий час крокував по життю. Саме вони підтримали на новому, незвіданому полі діяльності, котре в майбутньому виправдало всі докладені зусилля, витрачені кошти й час. Так у серці загорівся вогник упевненості в успіху справи, якою займаються аграрії.
|
Тому після різних посад у кооперативах Михайло Володимирович перейшов на керівну роботу в ТОВ «Кроки-ПромПобутБуд», де в 1991–1997 рр. займався керівною діяльністю як директор.
Із 1998 р. — генеральний директор ТОВ «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД», а з 2011 р. — директор ТОВ «КРОК-АГРО» з рослинництва, тваринництва й переробки, що займається сільським господарством у Прилуцькому районі Чернігівської області. Основними напрямами діяльності товариств є розведення великої рогатої худоби, свиней, вирощування зернових, зернобобових та технічних культур, а також замкнений цикл зберігання й переробки зерна на власному комбікормовому заводі.
Почавши практично з «нуля», нині на 6 тисячах гектарів вирощують 15 видів сільськогосподарських культур: пшеницю, ячмінь, кукурудзу, горох, сою, сонях тощо. Усе завдяки окультуренню вкрай занедбаних орних угідь.
Товариство активно співпрацює з потужними зарубіжними компаніями, купує нову техніку, запозичує сучасні технології.
Михайло Володимирович працював задля того, щоб змінити тенденцію, із якою ніколи не міг погодитися та яка обурювала до глибини душі, — Україна має найродючіші землі у світі, сприятливий клімат і дуже працелюбних людей, однак її сільське господарство збиткове.
Тому докладав максимальних зусиль, щоб зламати цю хибну тенденцію.
Дотримується думки, що найоптимальнішим варіантом господарської діяльності в сучасних умовах є впровадження замкнутого циклу виробництва: рослинництво-тваринництво-переробка. Слушність власного переконання довів на практиці.
Плідна робота Михайла Володимировича та колективу підприємства відзначена багатьма нагородами, зокрема почесними грамотами Чернігівської обласної державної адміністрації як «Найкращий роботодавець 2004 року» (2005), «За сумлінну працю в ім’я незалежної України» (2005) та пам’ятною відзнакою, почесною грамотою Міністерства аграрної політики України (2007), подякою голови районної державної адміністрації за активну участь в громадському житті району (2009), відзнакою «Лідер» та кришталевим кубком (2010), дипломом Чернігівської обласної державної адміністрації переможцю трудового суперництва в номінації «Найкращий керівник сільськогосподарського підприємства» (2010). Також у 2010 році аграрій став лауреатом конкурсу «Найкращий господар року» за результатами телепрограми «Сільський час» та нагороджений нагрудним знаком «Зірка «Патріот України» Міжнародного проекту «Україна й українці — цвіт нації, гордість країни» (2011). З останніх нагород — дипломом Міністерства аграрної політики та продовольства України «За вагомий внесок у розвиток молочної галузі України» (2017), «Лідер року – 2017» Національного бізнес-рейтингу.
Зважаючи на активну позицію керівника ТОВ «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД», він багато разів обирався депутатом Прилуцької районної ради й нині входить до неї теж. Це стало показником довіри населення та визнання його заслуг.
Михайло Володимирович у шлюбі вже понад 50 років. Разом із дружиною, Оленою Францівною, виховав двох дочок. Старша дочка Вікторія живе та працює в Угорщині. Молодша дочка Людмила — кандидат економічних наук, депутат Чернігівської обласної ради, із 1998 р. — фінансовий директор ТОВ «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД». Людмила Михайлівна відіграє надзвичайно важливу роль у стабільності та розвитку підприємства, адже вона веде не лише фінансову, але й виробничо-господарську діяльність з моменту заснування підприємства, а нині є ще й директором комбікормового заводу, який належить ТОВ «КРОК-УКРЗАЛІЗБУД». Подружжя має трьох онуків: В’ячеслава, Петра та Михайла.
Життєве кредо Михайла Володимировича: «Щастя дається тому, хто багато працює», а формула, виведена за роки роботи: «Якщо правильно побудувати систему, то країна зможе заробляти мільярди не на сировині, а на готовій продукції».
|