Яковлєв
|
Як фахівця державного управління, у 2001 році його запрошують керувати апаратом Державного комітету України з державних матеріальних резервів, який створювався. У 2002 році після конкретної практичної роботи вже вийде збірник «Нормативно-правове забезпечення діяльності центрального органу державної влади». Плідні міжнародні стосунки, що склалися у системі державних резервів країн СНД, вплинуть і на паливно-енергетичний комплекс, в якому
В.С. Яковлєв буде працювати на керівних посадах.
У 2002–2005 роках вчений організовує на громадських засадах видання науково-публіцистичної серії «Сучасна філософська думка. ХХІ століття». В цей час починає захоплюватись не лише науковим або публіцистичним викладом матеріалу, але і способами його донесення до людей, суспільства в цілому. Шлях найбільш комфортного формування духовних цінностей науковець вбачає у вишуканості «стилю» та використанні музичної складової. Він перетворює свою філософію у віршовані і музичні перли, освоює техніку гри на роялі, що дозволяє не лише знаходити нові обертони для розвитку нової філософської думки, але й писати до своїх пісень музику.
До виданого у 2002 році збірника «Соратнику» у 2004 році додається «Тебе одной», а в 2005 році — перший том оригінального філософського збірника віршів «Воспоминание о Настоящем». У 2007 році виходить у світ аудіодиск з записом епічної поеми історико-філософського змісту «Песнь о Нине», а у 2010 — реєструє музично-поетичний збірник «Песни о Настоящем». Його пісні співають професійні артисти та дитячі колективи. До того часу він уже член Всеукраїнського творчого союзу «Конгрес літераторів України» і міжрегіональної Спілки письменників України.
Наразі готується до публікації двотомник «Воспоминание о Настоящем», перша книга Мойсея «Буття» у віршованому вигляді, завершується підготовка музичного репертуару продюсерської програми та трилогії «Соціал-патріотизм». Книгу суттєво збагачують розділи про світостворення, нумерологію, символіку, філософію розвитку суспільства в гармонії з природою. Свої специфічні знання В.С. Яковлєв втілює і в багатогранній професійній діяльності: є автором багатьох відомчих геральдичних комплексів, заохочувальних відзнак, іміджевих програм.
За професійні досягнення Володимир Яковлєв відзначений Головдержслужбою України. Він нагороджений багатьма вітчизняними відзнаками: почесний працівник Держенергонагляду, Держрезерву, «Знаком пошани», «За розвиток міжнародних відносин», а також «За взаимодействие» Федерального агентства з матеріальних резервів Російської Федерації. В його арсеналі ювілейні нагороди — «Медаль Жукова», «90 лет ВЛКСМ», козацькі відзнаки — «За розбудову України», «Полководець — гетьман І. Виговський», «Св. Архистратиг Михаїл». Він — генерал-осавул Українського козацтва.
Поряд із творчою діяльністю та спортом знаходить час для дружини і розрадниці Ніни, сина Андрія та доньки Ольги, які стали самодостатніми особистостями. З любов’ю пам’ятає свою бабусю Олену Григорівну та матір — Агафію Іванівну, піклується про її рідних сестер — Марію і Анну, які всі разом його виховали. Духовною посвятою рідному краю та його людям став один з його музичних хітів «Каменнобродский вальс» та поема «Все мы родом из Камброда», де обрана місцевість стає синонімом Батьківщини.
Олександр Єфремов, Бойко Цонєв та Володимир Яковлєв підписують договір про міжнародну співпрацю(Луганськ, 29 березня 1979 р.) Олена Григорівна з сином Олександром та доньками Агафією, Анною та Марією (1951 р. ) Стародавня частина Луганська під схилами Кам’яного броду |