Шановні колеги!


Мені приємно презентувати нове видання, присвячене юридичній еліті держави. Щоправда, у ньому будуть представлені делко не всі кращі особистості, адже золотий фонд фахівців права України налічує тисячі достойних імен. Отож сподіваємося, що книга матиме продовження.
Ми справедливо називаємо учителів Сівачами Розумного, Доброго, Вічного.
Юристів ми по праву можемо назвати провідниками утвердження правової свідомості та високих гуманітарних стандартів права. Вони роблять вагомий внесок у розбудову правової, демократичної держави, у формування і здійснення державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, розвитку юридичної освіти, науки і практики, тобто утверджують у суспільстві принципи дотримання верховенства права, стоять на сторожі прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави. І це дуже важливо, бо соціальна значущість існування юридичної професії, людей, покликаних втілювати верховенство закону і гуманізму, особливо зростає в сучасних умовах, коли найголовнішою цінністю суспільства є людина, її права та свободи. Центром консолідації юридичної спільноти є Союз юристів України. Успішна його діяльність стала невід'ємною частиною процесу стабілізації українського суспільства.
Сьогодні ми пишаємося українськими юристами, які гідно представляють Україну за кордоном – у складі урядових делегацій, на міжнародних конференціях, симпозіумах, тематичних ''круглих столах'', у Всесвітній асоціації юристів, у Всесвітній асоціації юристів у країнах СНД і т. д. Усім їм щиро бажаю нових звершень в ім'я українського народу та Справедливості.
Попереду дуже велика кропітка робота із розроблення проектів нових законів, запровадження судової та адміністративної реформи.
У цьому незворотному процесі значну роль відведено власне юристам. І цей шлях ми повинні пройти так, щоб народ України був упевнений, що в нашій державі керує не сила, а право.
Бажаю всім успіхів, творчих досягнень на благо нашої України.З повагою,
Валерій ЄВДОКИМОВ,
голова Союзу юристів України


Логос Україна         Титульна сторінка         Зміст         Історичний нарис